Загрузка...

Заміна ГРМ

Чому варто нам довірити Ваше авто:

Обслуговуємо всі марки і класи автомобілів

Заміна ГРМ за 1 день

Володарі всеукраїнської нагороди ТОП 100

Професійний підбір комплекту ГРМ

Комфортна зона очікування

100% Гарантія

Міняти ремінь або ланцюг грм потрібно вчасно. У разі обриву, можливо пошкодження поршнів при їх зіткненні з клапанами. Тоді ремонт обійдеться в кілька разів дорожче.

Газорозподільний механізм ГРМ - частина двигуна внутрішнього згоряння, призначена для своєчасного вприскування палива в циліндри і відведення газів. При поломці одного з елементів потрібна заміна або негайний ремонт системи. В іншому випадку, двигун може повністю вийти з ладу або буде працювати в неправильному режимі. Ремонт і заміна грм дизеля, а також бензинових агрегатів проводиться на СТО майстрами з досвідом роботи.


Як працює газорозподільний механізм

Система ГРМ залежить від типу двигуна. Основні елементи:

  • розподільні вали - не менше одного;
  • приводи з ремінною або ланцюговою передачею;
  • клапани - впускні і випускні;
  • допоміжні деталей.


Принцип роботи заснований на синхронному обертанні колінчастого і розподільного валів, які пов'язані один з одним. Кулачковий механізм распредвала в певні моменти відкриває впускні і закриває випускні клапани. Проводиться уприскування палива, а потім - своєчасний викид продуктів згоряння назовні.


Ремонт і обслуговування газорозподільного механізму


Заміна ременя грм виконується в разі його обриву та сильному зношенні. Необхідно замінювати ремінь під час ТО - через кожні 40-50 тис. км. На деяких моделях автомобіля після обриву ременя може знадобитися ремонт всього ДВС - так як пошкоджувалися поршні. Своєчасна заміна грм 1.6 не настільки важлива, так як інженери зробили виїмки для клапанів. При огляді ременя потрібно врахувати, що на ньому не повинно бути тріщин і слідів зносу.

Заміна ланцюга грм необхідна при появі характерного шуму в районі передньої частини двигуна. Металевий ланцюг ГРМ служить довше ременя, але витягується з часом. Його обрив також іноді призводить до необхідності заміни клапанів грм, інших елементів ДВС. Паралельно з цим ставлять нові ролики і заспокоювачі. Ціна заміни ременя або ланцюга залежать від марки автомобіля і виробника деталей.


Чи варто звертатися на СТО

Хоча ряд водіїв вважає за краще ремонтувати автомобіль самостійно, майстри це зроблять краще. Адже потрібно враховувати багато тонкощів. Наприклад, заміна ланцюга грм на VW «Тігуан» 1.4 tsi потребують зняття патрубка повітряного фільтра. Під час установки нескладно його зламати, якщо немає досвіду в ремонті автомобілів.

А при заміні ременя грм Opel «Мокка» 1.8 майстри радять використовувати оригінальні запасні частини. Вартість оригінальних деталей перевищує ціни аналогів, але при цьому дозволить фірмовому ремкомплекту прослужити довше.

Для проведення ремонту будуть потрібні не тільки запчастини, а й слюсарний інструмент. А також навички усунення несправностей. Часто після заміни грм сторонні шуми не зникають, це означає, що збірка системи проведена не за інструкцією. Часто забувають встановити необхідні запчастини - ролики, заспокоювачі ланцюга. В результаті власник автомобіля втрачає час, хоча ціна заміни грм на СТО зараз не дуже висока.


Вартість наших послуг Заміна ГРМ:

  • Заміна ГРМ:

    від 1 600 грн грн
Заміна ременя або ланцюга ГРМ в Чернівцях


Майстри автосервісу працюють з різними моделями авто більше 8 років. Ми неодноразово проводили заміну грм на автомобілях: Рено, Форд, Опель, Шкода, Шевроле, Фольксваген.

Для роботи будуть потрібні тільки ремінь ГРМ (або ланцюг), комплект додаткових запчастин: роликів натяжителя, підшипників, втулок, що направляють - в залежності від ступеня зносу системи і її типу. Роботи виконуються в обладнаних боксах, що необхідно для дотримання технології складання елементів двигуна. Купити ремінь ГРМ і всі необхідні додаткові запчастини можна на СТО Магнат Авто вчасно ремонту.

Щоб дізнатися ціну заміни ланцюга грм або ременя, зателефонуйте консультанту або надішліть заявку через форму онлайн. Можливий виїзд техдопомоги за адресою і евакуація автомобіля на СТО.

Запис на Заміна ГРМ