Загрузка...

03 Вересня 2021

Співпраця з міжнародною компанією
Point S

Компанія Магнат Авто постійно розвивається та вдосконалюється. Для покращення свого сервісу ми співпрацюємо з надійними партнерами в сфері шинного та автомобільного обслуговування. 

Ми вивчаємо запити та побажання наших клієнтів, шукаємо шляхи для вдосконалення та задоволення потреб споживачів. Нашою метою  незмінно залишається, бути найкращими в сфері шинних послуг та СТО.  

Компанія Магнат Авто уклала партнерську угоду з Міжнародною компанією Point S. Співпраця з Point S - це вища ліга серед гравців шинних послуг та СТО, метою якої є найбільший вибір шин за кращою ціною та високоякісні послуги. 


Що таке Point S

Point S - найбільший незалежний продавець шин і мережа СТО в світі. Загалом мережа налічує більше 5500 торгових точок в 46 країнах світу. Створена в 1976 році, як асоціація продавців шин у Франції, нині представлена на 4 континентах світу. Міжнародна штаб-квартира була заснована в 2006 році і розташована в місті Ліон у Франції під назвою Point S Development. Асоціація співпрацює тільки з найкращими представниками галузі, що ще раз підкреслює статус Магнат Авто.


Співпраця з Point S - є оцінкою нашої роботи, правильності обраного шляху розвитку та прагненням до підкорення нових вершин в галузі шиномонтажу та СТО. 

Об'єднавшись з Point S Магнат Авто дає клієнтам найбільший вибір автомобільних шин за кращою ціною та професійно надані послуги. 

 

До зустрічі в наших шинних центрах Магнат Авто! 

 

 

Співпраця з міжнародною компанією <br>Point S</br>

 

Повернутися назад

Також читайте

Magnat Auto

05 Січня 2022

Шиномонтаж Магнат Авто. Ознаки сильног...

Визначити ступінь зносу шин можна на вигляд. А під час перевірки коліс з дисками за допомогою к...

Детальніше
Magnat Auto

28 Грудня 2021

2021 рік для Магнат Авто. Підводимо пі...

Щороку ми підводимо підсумки, наскільки кращими ми стали протягом минувшого року. Це дає нам вп...

Детальніше

Записатись на Сервіс