Загрузка...

Зварювання аргоном

Зварювання аргоном

Чому варто нам довірити Ваше авто:

Більше 8 років на ринку

Кваліфіковані майстри

100% Гарантія

Ремонт будь-якої складності

Професійне обладнання

Кращий шинний центр України в 2020 році

Компанія МАГНАТ АВТО - одна з найсолідніших комерційних структур, що займаються в Чернівцях ремонтним обслуговуванням автомобілів. Наш персонал досконало володіє такою технічною операцією, як зварювання аргоном, що застосовується при відновленні радіаторів.

Зварювання аргоном - що це таке?

Це технологія, спеціально призначена для обробки легованої сталі і кольорового металу (наприклад, титану, алюмінію) при ремонті технічного обладнання. Скажімо, через те, що точка плавлення того ж алюмінію невисока, обслуговування механізмів і деталей, що містять його, суттєво ускладнюється.

Аргонне зварювання виконується електродами з вольфраму з керамічною обмазкою і соплом на кінці. Через нього по внутрішньому каналу до ділянки зварювання подається інертний газ, який в процесі термічної обробки металу запобігає утворенню на ньому плівкових оксидів в результаті хімічної реакції.

В результаті такий метод дає можливість ізолювати металеву поверхню від згубного впливу кисню, який витісняється більш важким аргоном.

Вартість наших послуг Зварювання аргоном:

  • Зварювання аргоном:

    від 180 грнКоли потрібно робити і навіщо?

Якщо потрібно здійснити делікатний ремонт авто - привести в порядок картерні піддони, радіатор, трубопроводи системи кондиціонування, відновити пошкоджені литі колісні диски шляхом напилення, - така зварка незамінна. В силу відчутної економності вона цілком себе виправдовує.

Висока якість зварювання досягається за рахунок майстерності наших співробітників і володіння теоретичними знаннями в області технології металів, сплавів і конструкційних матеріалів.

Аргонна зварка - послуга, яку надає, аж ніяк, не кожен автосервіс в Чернівцях. Адже це непроста операція, що вимагає відповідної технічної бази, кваліфікованої підготовки персоналу та використання добротних витратних матеріалів. Все це у нас є!