Загрузка...

Вулканізація шин

В суворих умовах експлуатації автогума потребує ретельного догляду, а іноді – й обслуговування. Чернівецька профільна компанія МАГНАТ-авто в якості нагальної послуги пропонує вулканізацію. Цей ремонтний захід забезпечить подальше використання колеса.

В чому полягає суть проблеми?

Одним з ефективних заходів з усунення механічних дефектів на шинах є вулканізація – популярна послуга на ринку сучасного вітчизняного автосервісу.

Щоб гума була спроможна використовуватись відносно тривалий час, треба контролювати та відновлювати її цілісність. Таким чином, вулканізація дозволяє зберігати робочі характеристики колеса, не усуваючи причини його пошкодження.

Наразі в компанії MAGNAT AUTO налаштовані два методи вулканізації: гарячий та холодний. Перший передбачає застосування поліізопрену («сирої гуми») в умовах високих температур. Переваги: достатня надійність, міцність відремонтованої поверхні, можливість ліквідації бічних порізів. Другий схожий на латання, яке відновлює пошкоджену ділянку за рахунок речовини під назвою активатор бутілового шару. Його плюси: легкість здійснення, економія часу.

Коли потрібна послуга й навіщо?

Прокол – дрібне ушкодження, що призводить до порушення герметичності, а в певних випадках і до виходу з ладу корду.

Бічний поріз – серйозне ушкодження, яке є наслідком наїзду на велику гостру перешкоду.

Грижа – наслідок розриву ниток в каркасі або відшарування зовнішнього шару покришки від корду.

Під час ремонту ми використовуємо високотехнологічне устаткування.

Наша компанія в Чернівцях надає гарантію на полагоджену гуму до стану повністю стертого протектора. Керівництво гарантує абсолютну відсутність будь-якого дисбалансу колеса та швидкісних обмежень, і надалі воно може експлуатуватися у звичайному режимі.

Запис на Вулканізація шин

_