Загрузка...

Вулканізація шин

Вулканізація шин

Чому варто нам довірити Ваше авто:

Більше 8 років на ринку

Дипломовані майстри

100% Гарантія

Ремонт будь-якої складності

Професійне обладнання

Кращий шинний центр України в 2020 році

Ремонт шин з використанням холодної та гарячої вулканізації продовжить термін їх служби на 2-3 роки. Для роботи застосовують синтетичний каучук, спеціальний прес з функцією нагріву, струбцини. Майстри дають гарантію на всі виконані роботи.

З часом колісний протектор автомобіля зношується, трапляються проколи шин, іноді потрібен ремонт бічних порізів. У всіх випадках необхідне використання методу, який називається «вулканізація». Майстри Magnat Auto розповіли, як можна відреставрувати покришку, застосовуючи сучасні технології


В яких випадках потрібен ремонт шин

Навіть нову шину можна пошкодити в результаті їзди по дорогах з неякісним покриттям, при контакті колеса з гострими металевими елементами, бордюром, під час аварій. В окремих випадках покришку доводиться викидати, але часто можна її відновити. Процес реставрації називається вулканізацією - при нагріванні каучуку до певних температур спільно з реагентами, він перетворюється в гуму. Також використовують листи для накладення латок без впливу високих температур. Які ушкодження можна усунути:

  • порізи;
  • проколи;
  • отвори в камерах.

Можливий ремонт грижі - здуття на поверхні покришки. Цей дефект порушує балансування колеса, що викликає його биття на високих швидкостях, підвищений знос підвіски, вібрацію.


Способи вулканізації шин

У MAGNAT AUTO застосовують два способи вулканізації: «гарячий» і «холодний». Майстри після огляду колеса вирішують, який метод краще підходить. Якщо потрібен терміновий ремонт на дорозі в Чернівцях, то краще використовувати «холодну» вулканізацію - процедура займає 10-30 хвилин і не вимагає спеціального обладнання.


Гаряча вулканізація шин


Для роботи потрібен апарат для нагріву покришки і поліізопрену - каучуку, за допомогою якого можна виконати ремонт сильних порізів покришок. З'єднання виходить міцним і еластичним. Така шина або камера зможуть пропрацювати ще мінімум 2-3 роки. Іноді можливо частково відновити протектор шини.


Холодна вулканізація порізів шин


Такий метод підійде для здійснення швидкого ремонту невеликих пошкоджень. Для ремонту шин використовують активатор бутилового шару і латочку, яка повинна бути трохи більше розміру пошкодження. Важливо не поспішати і дотримувати акуратність. Допускається ремонтувати пошкодження з розміром не більше 35 мм (для поздовжніх порізів) і 25 мм (для поперечних). Холодна вулканізація схоплюється від 10 до 30 хвилин - залежно від типу активатора.


Процедура ремонту бічних порізів шин, проколів

Майстер знімає колесо, разбортовує його, проводить огляд. При використанні «гарячого» методу:

  1. Поверхню біля пошкодженої ділянки зачищають механічним способом.
  2. Пил, бруд, гумову крихту видаляють, знежирюють ділянку спеціальним розчином з усіх боків.
  3. Потім вирізують латку з листа за розміром, ставлять з внутрішньої сторони.
  4. З зовнішньої частини поріз або прокол заповнюють теплим поліізопреном.
  5. Латочку притискають до відповідної ділянки так, щоб його краї виступали за межі отвору на 3-5 мм.
  6. За допомогою спеціального обладнання нагрівають ділянку і дають гумі охолонути.
  7. Проводиться збирання колеса, балансування шини на стенді.


Головні плюси такого методу - досягається міцність з'єднання, після виконання ремонту можна відразу їхати з повним навантаженням. Завдяки сильному нагріванню деталі з'єднуються дуже міцно. Якщо пошкодження невеликі, то допускається склейка «холодним» способом. Суть методу в застосуванні спеціальної гумової латки і активатора бутилового шару. Лист приклеюють до ушкодженої ділянки і дають йому висохнути протягом 10-15 хвилин. Для здавлювання застосовують струбцини або прес.


Чи варто ремонтувати шини


При невеликих і середніх пошкодженнях покришки допускається реставрувати. Практика показує, що відремонтоване колесо служить не менше 2-3 років. Майстри Magnat Auto визначають протягом 5 хвилин доцільність ремонту, визначають вартість робіт. Для ремонту шини можна скористатись послугою виїзний шиномонтаж в Чернівцях, якщо проблема настигла вас в дорозі. Автомобіль техдопомоги Magnat Auto приїде на вашу адресу для ремонту в Чернівцях і області з усім необхідним обладнанням.

Для запису на послугу скористайтеся сторінкою онлайн запису, заповнивши форму або замовивши дзвінок. Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин і відповість на всі запитання.