Загрузка...

Ремонт шин в Чернівцях

Ремонт шин в Чернівцях

Чому варто нам довірити Ваше авто:

Більше 8 років на ринку

Дипломовані майстри

100% Гарантія

Ремонт будь-якої складності

Професійне обладнання

Кращий шинний центр України в 2020 році

Ремонт шин з використанням холодної та гарячої вулканізації продовжить термін їх служби на 2-3 роки. Для роботи застосовують синтетичний каучук, спеціальний прес з функцією нагріву, струбцини. Майстри дають гарантію на всі виконані роботи.

З часом колісний протектор автомобіля зношується, трапляються проколи шин, іноді потрібен ремонт бічних порізів. У всіх випадках необхідне використання методу, який називається «вулканізація». Майстри Magnat Auto розповіли, як можна відреставрувати покришку, застосовуючи сучасні технології


В яких випадках потрібен ремонт шин

Навіть нову шину можна пошкодити в результаті їзди по дорогах з неякісним покриттям, при контакті колеса з гострими металевими елементами, бордюром, під час аварій. В окремих випадках покришку доводиться викидати, але часто можна її відновити. Процес реставрації називається вулканізацією - при нагріванні каучуку до певних температур спільно з реагентами, він перетворюється в гуму. Також використовують листи для накладення латок без впливу високих температур. Які ушкодження можна усунути:

 • порізи;
 • проколи;
 • отвори в камерах.

Можливий ремонт грижі - здуття на поверхні покришки. Цей дефект порушує балансування колеса, що викликає його биття на високих швидкостях, підвищений знос підвіски, вібрацію.

 

Пошкодження шин. Розподіл пошкодження шин

Умовно всі пошкодження можна розділити на чотири основні групи: 


1-група: 

 • дрібні порізи шин
 • подряпини
 • поверхневі і наскрізні проколи невеликих розмірів
 • виривання протектору і боковини шини
 • місцеві відшарування і тріщини


2-група:

 • механічні пошкодження шин
 • дефекти старіння
 • наскрізні пошкодження певних розмірів і форм

 

3-група:

 • гранично допустимий знос шин
 • повний знос малюнку протектора з місцевими пошкодженнями


4-група:

 • шини з пошкодженнями і дефектами, які не можуть бути усунені у процесі ремонту


Основними причинами виникнення дефектів шин є неправильна експлуатація і неправильне їх зберігання.
Способи вулканізації шин

У MAGNAT AUTO застосовують два способи вулканізації: «гарячий» і «холодний». Майстри після огляду колеса вирішують, який метод краще підходить. Якщо потрібен терміновий ремонт на дорозі в Чернівцях, то краще використовувати «холодну» вулканізацію - процедура займає 10-30 хвилин і не вимагає спеціального обладнання.


Гаряча вулканізація шин


Для роботи потрібен апарат для нагріву покришки і поліізопрену - каучуку, за допомогою якого можна виконати ремонт сильних порізів покришок. З'єднання виходить міцним і еластичним. Така шина або камера зможуть пропрацювати ще мінімум 2-3 роки. Іноді можливо частково відновити протектор шини.


Холодна вулканізація порізів шин


Такий метод підійде для здійснення швидкого ремонту невеликих пошкоджень. Для ремонту шин використовують активатор бутилового шару і латочку, яка повинна бути трохи більше розміру пошкодження. Важливо не поспішати і дотримувати акуратність. Допускається ремонтувати пошкодження з розміром не більше 35 мм (для поздовжніх порізів) і 25 мм (для поперечних). Холодна вулканізація схоплюється від 10 до 30 хвилин - залежно від типу активатора.


Процедура ремонту бічних порізів шин, проколів

Майстер знімає колесо, разбортовує його, проводить огляд. При використанні «гарячого» методу:

 1. Поверхню біля пошкодженої ділянки зачищають механічним способом.
 2. Пил, бруд, гумову крихту видаляють, знежирюють ділянку спеціальним розчином з усіх боків.
 3. Потім вирізують латку з листа за розміром, ставлять з внутрішньої сторони.
 4. З зовнішньої частини поріз або прокол заповнюють теплим поліізопреном.
 5. Латочку притискають до відповідної ділянки так, щоб його краї виступали за межі отвору на 3-5 мм.
 6. За допомогою спеціального обладнання нагрівають ділянку і дають гумі охолонути.
 7. Проводиться збирання колеса, балансування шини на стенді.


Головні плюси такого методу - досягається міцність з'єднання, після виконання ремонту можна відразу їхати з повним навантаженням. Завдяки сильному нагріванню деталі з'єднуються дуже міцно. Якщо пошкодження невеликі, то допускається склейка «холодним» способом. Суть методу в застосуванні спеціальної гумової латки і активатора бутилового шару. Лист приклеюють до ушкодженої ділянки і дають йому висохнути протягом 10-15 хвилин. Для здавлювання застосовують струбцини або прес.


Чи варто ремонтувати шини


При невеликих і середніх пошкодженнях покришки допускається реставрувати. Практика показує, що відремонтоване колесо служить не менше 2-3 років. Майстри Magnat Auto визначають протягом 5 хвилин доцільність ремонту, визначають вартість робіт. Для ремонту шини можна скористатись послугою виїзний шиномонтаж в Чернівцях, якщо проблема настигла вас в дорозі. Автомобіль техдопомоги Magnat Auto приїде на вашу адресу для ремонту в Чернівцях і області з усім необхідним обладнанням.

Для запису на послугу скористайтеся сторінкою онлайн запису, заповнивши форму або замовивши дзвінок. Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом декількох хвилин і відповість на всі запитання.