Загрузка...

Шиномонтаж та балансування

У "Магнат Авто" можна скористатися послугами шиномонтажу та балансування, які ми пропонуємо на високому рівні. До послуг клієнта сучасні технології, грамотний персонал, достатня кількість комплектуючих в нявності.

Послуги шиномонтажу автомобіля в Чернівцях

Шиномонтаж - це один з видів автосервісу, яким часто нехтують вітчизняні автолюбителі і відкладають його "на потім", що виливається в більші витрати ніж думає сам автовласник. Дуже багато водіїв не знають, що означають позначки на шинах, за яких умов їх використовувати та при якому навантаженні. Професійний підхід до шиномонтажу - це саме те, що пропонує наша компанія Magnat Auto. Грамотно надати консультацію, пояснити і підібрати шини для нас не є проблемою, а задоволенням. Водій впевнений у своєму авто - запорука спокійної і правильної їзди на дорогах. Навіть, якщо Вас спіткала проблема на дорозі - не панікуйте, ми завжди на зв'язку. Для наших клієнтів є послуга "шиномонтаж на виїзд". Наші спеціалісти в найкоротший час виїдуть до Вас, проведуть всі роботи на місці та нададуть професійну допомогу Вашому авто.

Вартість ремонту - аж ніяк не ключовий показник якості послуги. Дійсно, ціна шиномонтажу формується з можливостей матеріальної бази, досвіду виконавця і деяких інших чинників. Але ніяке дороге устаткування не компенсує кваліфікації персоналу.

Довіряти обслуговування ходової належить лише надійним майстрам. Замовити шиномонтаж в Чернівцях можна в нашій СТО. Хоча однієї цієї операції часом буває недостатньо, тому також прийнято перевіряти розвал-сходження.

При розвалі регулюється ступінь відхилення коліс від вертикальної осі (при неправильному положенні машину несе в бік).

При сходженні регулюється паралельність колісної пари (від нього залежить стійкість машини під час їзди і впевненість при проходженні поворотів).

Балансування коліс автомобіля

Дуже багато з водіїв навіть не підозрюють для чого потрібне балансування, що це таке і як його зробити. Всі колеса робляться по заданим стандартним розмірам, є круглими і обертаються навколо своєї осі. Але це ще не означає, що колесо ідеально рівне. Дуже багато факторів впливають на зміну реального центру маси колеса. Поєднавши центр маси колеса і центр обертання ми зробимо балансування колеса.

Колеса, взуті в літню гуму, мають піддаватися цій технічній процедурі через кожні 10000 км пробігу, а зимова - через 5000 км.

Як відомо, правильне балансування покликане запобігати від вібрації (биття) коліс внаслідок їх децентрування. Фактично це компенсація нерівномірності маси диска і шини.

Дане явище виникає навіть при русі по рівній дорозі, негативно впливаючи на стан маточини і підшипників, а саме:

 • Вони швидше зношуються, що в кінцевому підсумку може призвести до руйнування вузлів і / або зрізу колеса під час руху.
 • Кермо починає гірше слухатися, через що водій швидше втомлюється, а деталі рульового управління і підвіски виходять з ладу.
 • Опорна пляма вібруючого колеса нестійка, і якщо коефіцієнт тертя при контакті з дорогою недостатній, керування транспортним засобом погіршується, а гальмівний шлях - збільшується.
 • Нерівномірне навантаження на покришку загрожує її передчасним зносом.

Балансування коліс в Чернівцях проводиться практично в кожному шиномонтажному сервісі. Однак при цьому вони оснащуються обладнанням, розрахованим на найбільш ходові моделі, тому що виробничо-технічний комплекс, на якому можна обслуговувати скат будь-якого типу, дуже дорогий. Проте, у нас він є.

Онлайн запис на шиномонтаж в Чернівцях

Ми цінуємо час кожного клієнта і намагаємось створити найбільш зручний сервіс для вас. Ви завжди можете записатись онлайн на шиномонтаж та інші шиномонтажні послуги. Запис на шиномонтаж в Чернівцях займе у вас не більше хвилини. Записатись на шиномонтаж можна на сторінці онлайн запису.

 

Ціни на Шиномонтаж та балансування:

 • Зняття / встановлення одного колеса:

  грн
 • Шиномонтаж одного колеса:

  грн
 • Балансування одного колеса:

  грн
 • Сумма за комплекс одного колеса:

  грн
 • Сума за комплекс 4-х коліс:

  грн