Загрузка...

Шиномонтаж та балансування в Чернівцях

Шиномонтаж та балансування

Чому варто нам довірити Ваше авто:

Більше 8 років досвіду

Дипломовані майстри

Кращий шинний центр України в 2020 році

Прозорість цін

Широкий список послуг

100% гарантія

Які послуги пропонують шиномонтажні центри


Від якості шиномонтажу і балансування коліс залежить безпека на дорозі - неправильно виконані роботи здатні викликати погіршення керованості автомобіля і навіть призвести до аварії. Тому всі процедури потрібно виконувати із застосуванням спеціального точного обладнання.

До переліку робіт сертифікованого шинного центру входять процедури:

 • зняття і установка сезонної гуми;

 • накачування шин азотом;

 • сезонне зберігання шин;

 • усунення механічних пошкоджень коліс;

 • вимірювання тиску в покришках, підкачування;

 • балансування коліс і дисків;

 • перевірка ходової частини.

Для роботи потрібно використовувати спеціальне обладнання: компресор, стенди для балансування, гідравлічні домкрати або підйомники. Якщо необхідно, то майстри центру запропонують виїзний шиномонтаж. Машина техслужби прибуде за адресою, вказаною в заявці. Це допоможе скоротити час, необхідний для візиту на шиномонтаж в Чернівцях.

Який тиск слід підтримувати в шинах

Все залежить від типу приводу автомобіля, стилю водіння, якості доріг. Дуже високий тиск в шинах може викликати некерований замет при русі по засніженій або мокрій трасі. А їзда по розбитій дорозі здатна призвести до серйозного пошкодження гуми. Підвіска в цьому випадку буде також зношуватися швидше.

Надмірно низький тиск призведе до перегріву гуми. Це скоротить термін її служби. Перевірку потрібно проводити приблизно раз в 3-4 дня, Використовуючи ручний манометр або вимірювальні прилади, які встановлюють на АЗС. Для ремонту і зміни гуми можна або відвідати СТО, або викликати майстрів до місця стоянки машини.

Однак слід враховувати рекомендації виробника покришок.

При збільшенні температури навколишнього повітря, тиск в шинах зростає, а при її зниженні - опускається. Приклад: якщо накачування проводилося при 0 градусів:

 • при +25 градусах тиск збільшується на 0,8 атмосфер;

 • при падінні до -25 градусах тиск зменшиться на 0,8.

Важливо враховувати і ступінь завантаження транспортного засобу. Якщо автомобіль навантажено, то і показники тиску в колесах будуть вище.


Комплексне перевзування автомобіля (4 колеса)

(зняття, демонтаж, монтаж, дефектування, балансування, встановлення)
 
Тип автоРадіус дискаДиск стальДиск легкосплав
Легковий R12-14 520 560
R15-16 600 660
R17-18 700
R19-20 840
Мінівен R14-16 640 700
R17-18 740
Вантажний R14-15 640 700
R16 700
R14-16 (перехідній конус) 6 шт. - 1050
Позашляховик 4Х4 R15-16 740
R16-18 або (від 245) 780
R19-20 920
R21- > 1020

Вартість наших послуг Шиномонтаж та балансування в Чернівцях:

 • Підкачка шин:

  Безкоштовно
 • Підкачка шин азотом:

  Від 40 грн
 • Перетяжка коліс (динамометричним ключем):

  Безкоштовно
 • Рихтовка диска (стальний/легкосплав) :

  від 75/150 грн
 • Сварка диска (легкосплав):

  від 140 грн
 • Боковий поріз (варка):

  від 200 грн
 • Зберігання шин (мийка, консервування):

  від 200 грн

Коли слід міняти шини

Конкретної дати заміни гуми не існує. Все залежить від погоди: температури повітря, стану доріг. Якщо клімат і стиль водіння дозволяють, можна використовувати якісні всесезонні шини цілий рік. Але і вони з часом вимагають зміни. Міняти покришки з літніх на зимові краще, якщо усталилася нічна температура менше + 5-6 градусів. Це важливо з-за особливостей структури протектора, складу гуми.

Як записатися на шиномонтаж в Чернівцях

Щоб поміняти гуму, зробити балансування коліс автомобіля, а також дисків, необхідно звертатися в сертифіковані центри. MAGNAT AUTO займається обслуговуванням і ремонтом автомобілів більше 10 років. Переваги шинного центру «Магнат Авто»:

 • висока швидкість виконання робіт;

 • шиномонтаж знаходиться в різних куточках міста;

 • у всіх співробітників є досвід роботи з будь-якими типами покришок і дисків;

 • ціни на шиномонтаж НЕ вище середніх по місту.

Справність обладнання, яке використовується для балансування, постійно контролюється, а стенди калібруються. Для зберігання демонтованих коліс в MAGNAT AUTO є спеціально обладнане приміщення зі стелажами. Там підтримується певна температура.

Всі ціни на шиномонтаж є в прайс-листі на сайті. Детальну інформацію можна дізнатися у нашого менеджера, зв'язавшись з ним за контактним телефоном. На сайті ви завжди зможете записатись онлайн. 

Питання та відповіді

?Для чого потрібне балансування шин?
Якщо шини погано збалансовані, вони викликають вібрацію, яка прискорює зношення деталей підвіски та шин. Добре збалансовані шини забезпечують комфортну їзду і служать набагато довше. Балансувати колеса слід під час сезонної зміни шин або після ремонту.
?Які послуги надають шинні центри Магнат Авто?
Шинні центри Магнат Авто надають наступні шиномонтажні послуги: зняття і установка сезонної гуми, накачування шин азотом, сезонне зберігання шин, ремонт шин, ремонт дисків, вимірювання тиску в покришках, підкачування, балансування коліс і дисків.
?Як записатись на шиномонтаж в Чернівцях?
Ви можете зробити онлайн запис на нашому сайті тут, обравши потрібне місце, дату та час, заповнити форму зворотнього зв'язку або зателефонувати нашим менеджерам, які нададуть повну інформацію та підберуть потрібний вам час та місце.