Загрузка...

Сезонне зберігання шин

Сезонне зберігання шин

Чому варто нам довірити Ваше авто:

Гарантія надійного збереження

Спеціально оснащений склад

Дотримання всіх норм зберігання шин

Акт прийому - передачі

Доставка на вимогу клієнта протягом 24 год

Справедлива ціна

Водії зазвичай не надають значення тому, наскільки важливо правильно зберігати запасні сезонні колеса. Хоча середовище, в якому вони лежать, чекаючи свого часу, погіршує експлуатаційні характеристики покришки, а протектор може пересохнути і потріскати.

Нехтування правилами зберігання шин призведе до їх передчасного зносу: на бічних поверхнях можуть з'явитися потовщення - грижа, тріщини, оголиться або скривиться корд. Такі покришки через 1-2 сезони доведеться замінити або піддати складного ремонту в автосервісі. При дотриманні рекомендацій виробників, що стосуються правил зберігання коліс, шини здатні прослужити 4-5 років.


Зберігання шин на дисках

Якщо здати шини на зберігання на спеціальний склад, співробітники розмістять покришки в приміщеннях з нормальною вологістю і постійно працюючою вентиляцією. Неприпустимо, щоб гумові вироби знаходилися в вологості, піддавалися надмірно високих або низьких температур.


Гуму розміщують на спеціальних стелажах так, щоб колеса лежали окремо один від одного. Є два способи укладання коліс.


Зберігання шин на дисках допускається в підвішеному вигляді або в горизонтальному положенні. При виборі першого варіанту, колеса підвішуються на гаках або на ременях. Кріплення здійснюється за центральний отвір диска.


Другий варіант - колеса складають у стопки. В одній може бути не більше 8 покришок легкового автомобіля.


Періодично потрібно змінювати розташування шин місцями. Верхні покришки переміщують вниз, а нижні - вгору. В іншому випадку, нижні колеса, що витримують вагу інших, будуть піддаватись надмірному навантаженняю.


Якщо шина тривалий час піддається занадто великому тиску в одній частині, то незмінно металевий корд буде деформований, а бортове кільце - зламано. Таке трапляється при неправильному укладанні коліс, а при русі на дефектних шинах проявиться у вигляді шуму, вібрації. Даний вид пошкодження корду ремонту не підлягає. Балансування подібних коліс на стенді неможлива. Їздити на деформованих покришках довго не вийде. Після контакту з ямою або каменем, шину може розірвати на ходу. Це небезпечно при високій швидкості автомобіля.


Як зберігати шини без дисків

 

Умови зберігання приблизно ті ж, що і з дисками. Слід уникати зайвого тиску ваги самого колеса на площину протектора. Покришки можна загорнути в щільний поліетилен і розкласти на стелажі в стопки.


Звертайтеся в шинний центр Магнат Авто

 

Які умови на шинних складах МагнатАвто:

  • Наші приміщення обладнані для зберігання покришок на дисках або без них. На складі підтримується температура і вологість, які підходять для всіх типів шин: літніх, зимових. Ми приймаємо комплекти чистими, маркуємо їх, укладаємо стопками.
  • Кожні 2-3 місяці комірники МагнатАвто змінюють положення шин в стопках.

Як тільки клієнт замінить гуму на інший комплект, можна знову здати зняті покришки на сезонне зберігання.


Чому звертаються в наш центр

Ми пропонуємо:

  • зберігання літніх шин, їх бортування, балансування перед установкою;
  • ремонт покришок всіх типів, накачування повітрям або азотом;
  • зберігання зимових шин, підготовку до монтажу, допомога в установці на автомобіль.


У наших центрах працює магазин шин, ремонтна майстерня. При необхідності відновимо колісні диски. Є майстри-рихтовщики і зварювальники-аргонщики.

Щоб дізнатися ціну зберігання шин на нашому складі, зателефонуйте менеджеру компанії. Вартість послуг залежить від діаметра коліс, кількості комплектів, присутності дисків. Зберігання шин в Чернівцях здійснюється після укладення договору. На усі послуги даємо гарантію.

Запис на Сезонне зберігання шин