Загрузка...

Сезонне зберігання шин

Сезонне зберігання шин

Чому варто нам довірити Ваше авто:

Гарантія надійного збереження

Спеціально оснащений склад

Дотримання всіх норм зберігання шин

Акт прийому - передачі

Доставка на вимогу клієнта протягом 24 год

Справедлива ціна

Водії зазвичай не надають значення тому, наскільки важливо правильно зберігати запасні сезонні колеса. Хоча середовище, в якому вони лежать, чекаючи свого часу, погіршує експлуатаційні характеристики покришки, а протектор може пересохнути і потріскати.

З деяких пір «всесезонка» втратила свою актуальність, тому що в сучасних умовах безпечна експлуатація ТЗ диктує роздільне застосування літньої і зимової гуми. З метою цивілізованого обслуговування клієнтів МАГНАТ АВТО збагачує свою діяльність новими видами послуг, які дозволяють досягати результату в роботі європейського рівня. Зокрема, це стосується сезонного зберігання коліс в спеціалізованому шинному центрі, яке останнім часом набуває у автовласників все більшої популярності.

Процедура здачі виглядає так:

 • Проводиться огляд і обстеження шин та дисків фахівцем.
 • Укладається договір з додатком акту прийому-передачі, де вказуються залишкова глибина протектора, дефекти покришки, стан дисків (якщо є), а також інші дані.
 • Шина маркується і береться на облік.
 • Вноситься оплата за обслуговування (постійним клієнтам надається дисконтна знижка).

Вартість наших послуг Сезонне зберігання шин:

 • Комплект шин легковий автомобіль:

  від 400 грн
 • Комплект шин мінівен:

  від 480 грн
 • Комплект шин грузовий автомобіль:

  від 500 грн
 • Комплект шин позашляховик:

  від 540 грн
 • Доплата за зберігання колес на дисках:

  100 грн


Якщо потрібно, перед зберіганням співробітники компанії безкоштовно приведуть колеса в порядок. Щоб комплект покришок не загубився, йому присвоюється індивідуальний номер, після чого майно поміщають в обладнане приміщення без доступу прямих сонячних променів і температурних перепадів, зі збалансованою вологістю повітря. Мікроклімат в сховищі контролюється вимірювальними приладами, що гарантує відмінне зберігання протягом всього сезону. За декілька днів до сезонної зміни або зміни «запасок» телефонуєте, замовляєте доставку або подаєте заявку на шиномонтаж.

Довірте на час ваші шини професіоналам, і ми створимо для них оптимальні умови зберігання, які помітно продовжать термін їх служби.

Запис на Сезонне зберігання шин