Загрузка...

Рихтовка дисків (Ремонт дисків)

Рихтовка дисків

Чому варто нам довірити Ваше авто:

Більше 8 років досвіду

Дипломовані майстри

100% Гарантія

Ремонт будь-якої складності

Рихтуємо всі типи дисків

Кращий шинний центр України в 2020 році

Ремонт автомобільних дисків (кованих, литих, штампованих) передбачає усунення відколів, відновлення геометрії і зовнішнього вигляду.

Основна спеціалізація нашого шинного центру Magnat Auto - ремонт дисків. Ми усуваємо відколи і тріщини, відновлюємо вихідну геометрію, виправляємо радіальний зсув або осьовий зсув. Лише практичною стороною все не обмежується: відновлюється і зовнішній вигляд.

Види ремонту дисків 

  • Ремонт литих дисків. Литі диски - класичний варіант: в 90% випадків до нас звертаються саме їх власники. Хоча подібні вироби відрізняються високою міцністю, вони також можуть втрачати початкові властивості з часом.
  • Ремонт кованих дисків. Ковані диски - найбільш надійні з існуючих; однак і вони - з огляду на механічні пошкодження - здатні вийти з ладу.
  • Ремонт штампованих дисків. Штамповані диски вважаються застарілими, проте все ще нерідко використовуються. На відміну від литих і кованих, вони не відрізняються великим експлуатаційним терміном, однак завжди можуть бути відремонтовані.

Вартість наших послуг Рихтовка дисків (Ремонт дисків):

  • Рихтовка стального диска:

    від 75 грн
  • Рихтовка легкосплавного диска:

    від 160 грнРемонт дисків в Чернівцях: чому ми?

Ціни на ремонт автомобільних дисків в нашому сервісі порівняно невисокі: ми не вимагаємо космічних сум, мінімізуємо відсоток націнки. Намагаючись не обмежувати себе вузькою сферою, ми виконуємо ремонт практично всіх існуючих типів дисків незалежно від типу неполадок. У компанії працюють компетентні фахівці: до відбору співробітників ми ставимося строго!

Якщо вас цікавить правка дисків в м.Чернівці, будемо раді співпраці!