Загрузка...

Продаж та встановлення комплектуючих

Компанія Magnat Auto з м.Чернівці пропонує послуги по продажу та встановленню комплектуючих (деталей, запчастин, витратних матеріалів, ін.). Тільки тут ви отримаєте інформацію в найбільш повному обсязі і зможете розраховувати на допомогу в їх монтажі.

Magnat Auto надає повну інформацію на всю реалізовану продукцію

Придбати комплектуючі в спеціалізованому магазині Чернівців - значить, стати власником добротних деталей відомого походження. Наша цінова політика дає можливість зробити необхідну покупку за привабливою вартістю, а завсідників закладу чекають вигідні бонуси. Нарешті, персонал надає консультаційну допомогу з питань кваліфікованої заміни автозапчастин, відправляє замовлення кур'єрськими службами в інші регіони.

Інтернет-майданчик Magnat Auto - це прийнятні ціни на запчастини і гарантія їх якості

Персонал компанії сприяє автолюбителям в пошуку потрібної деталі та успішно виконує замовлення за допомогою:

  • Змістовного навігаційного інтерфейсу.
  • Роботи з каталогами, що включають деталі декількох десятків автомарок.
  • Досвідчених кадрів, добре орієнтуються в поточній ринковій кон'юнктурі.
  • Володіння інформацією за основними технічними характеристиками аналогів автозапчастин, а також їх взаємозамінності.

Не тільки продаж, але і монтаж

Не всякий водій знає, як правильно встановити (замінити) ті чи інші витратні матеріали та комплектуючі. Найчастіше відповідальні операції, пов'язані з розбиранням-збіркою вузлів краще довірити професіоналам. Завдяки Magnat Auto автомобілістам Буковини та сусідніх областей доступна послуга по установці нових деталей. Технологічний арсенал компанії дозволяє встановити і відрегулювати, підготувавши до оптимальної експлуатації, сотні універсальних і штатних функціональних одиниць.

Запис на Продаж та встановлення комплектуючих