Загрузка...

Заміна мастила, рідин і фільтрів

Заміна мастила, рідин і фільтрів

Чому варто нам довірити Ваше авто:

Збережемо ваш час

Професійний підбір масел та фільтрів

Вартість робіт відома заздалегідь

Вся інформація в твоєму смартфоні

Комфортна зона очікування

Володарі всеукраїнської нагороди ТОП 100

Періодична заміна масел і технічних рідин необхідна для безвідмовної роботи вузлів і агрегатів автомобіля. Додатково потрібна установка нових фільтрів.

Під час проведення технічного обслуговування необхідно проводити заміну трансмісійного, моторного масла, антифризу, гальмівної рідини, заправку кондиціонера. Паралельно з цим буде потрібна установка нових фільтруючих елементів. У Magnat Auto ви зможете купити моторне масло і замінити його, зробити діагностику всіх систем автомобіля.


Навіщо потрібна заміна моторного масла і фільтрів


Після запуску мотора багато його елементи труться:

  • поршневі кільця - об стінки гільз циліндрів;
  • шатуни - поверхні пальців і втулок;
  • шийки колінчастого вала - об корінні вкладиші.


В результаті з часом утворюється дрібна стружка, яка накопичується в піддоні двигуна. Частина її примагнічується до поверхні зливної пробки. Через певний період металевих частинок стає занадто багато. Вони починають осідати в каналах мотора і головки блоку циліндрів. Це призводить до падіння тиску масла, порушення змащення елементів двигуна. Якщо не виконати технічне обслуговування автомобіля вчасно, деталі двигуна будуть піддані сильному зносу. Через певний час доведеться виконати його капітальний ремонт.


Заміна масла проводиться в кілька етапів:

  • Видалення старого мастила з мотора.
  • Заміна фільтруючих елементів.
  • Заливка свіжого масла.
  • Перевірка двигуна.

Якщо необхідно, то мотор промивають зовні і зсередини. Це допоможе видалити бруд, частинки стружки і збільшить ресурс агрегату.


Заміна масла в двигуні проводиться з періодичністю, яку вказав виробник в документації. Це залежить від типу силової установки, наявності або відсутності турбіни. Стандартний термін - близько 10 тис. км. Якщо автомобіль експлуатується в екстремальних умовах (підвищена температура, високі навантаження), то ТО слід проводити частіше - через кожні 8-9 тис. км.

При заміні масла слід використовувати склади, рекомендовані виробником. Моторне мастило буває трьох типів: мінеральне, напівсинтетичне і синтетичне. Також суміші відрізняються один від одного в'язкістю і видом присадок.

Співробітники автосервісу Magnat Auto замінять масло в двигуні одним з двох способів: стандартним (старе мастило зливається через отвір в піддоні) або експрес заміна масла - видалення масла швидко відбувається через заливний отвір за допомогою насоса. Другий спосіб підходить для проведення ТО на нових автомобілях.

Щоб виконати заміну масляного фільтра, буде потрібно новий оригінальний елемент. На складі нашого СТО є різні витратні матеріали та комплектуючі для всіх типів транспортних засобів.


Заміна трансмісійних масел, антифризу, гальмівної рідини

Заміна масла в механічній коробці передач, АКПП, редукторах мостів також проводиться для видалення бруду і частинок металевої стружки з агрегатів. Антифриз і гальмівну рідину потрібно міняти через зміну складу сумішей. Під час експлуатації автомобіля в трубопроводи потрапляє конденсат, а присадки згодом вимиваються. Технічні рідини втрачають необхідні властивості, елементи гальмівної системи, помпа, радіатор засмічуються.

Перед заміною майстер перевіряє антифриз і гальмівну рідину спеціальним приладом, який аналізує їх склад. Якщо потрібно, то технічні рідини зливають і заливають свіжі. Додатково майстри перевіряють, герметичність трубопроводів, гумових патрубків, усувають, течі.

При виникненні проблем з гідропідсилювачем, може знадобитися заміна масла і в ньому. На СТО буде проведена діагностика вузла. Якщо мастило забруднене, то його видалять і заливають нове.


Чому звертаються в MAGNAT AUTO

Заміна масла в Чернівцях проводиться нашими співробітниками більше 8 років. Одночасно можливе проведення планового обслуговування автомобіля:

  • заміна всіх фільтруючих елементів;
  • перевірка ходової частини і трансмісії;
  • діагностика двигуна.


Ціна заміни масла залежить від марки автомобіля, необхідного обсягу технічних рідин і їх типу. На складі компанії є суміші для агрегатів різної в'язкості: моторне масло 5W40, 10W40, 15W40 і інші. Наші майстри підберуть потрібне мастило і комплектуючі, виконають ТО, перевірять режими роботи двигуна, КПП.


Запис на Заміна мастила, рідин і фільтрів