Загрузка...

Заміна рідин і фільтрів

Автосервіс «МАГНАТ АВТО» в Чернівцях охоче поміняє фільтри на авто будь-якої конструкції і виробника з дотриманням всіх нюансів. Крім того, його кваліфіковані фахівці замінять в системах управління машиною робочі рідини, не кажучи вже про масло.

Автофільтри (повітряний, масляний, сажі, салонний, паливний) в ході експлуатації мають властивість зношуватися і підлягають періодичній заміні, бо вони відносяться до так званих "розхідників". Дану операцію кваліфіковано виконають на нашому автосервісі, а ось непрофесіоналам за цю делікатну справу краще не братися: брак у роботі, а то і серйозні пошкодження неминучі. І в підсумку часом замість планового ТО доводиться займатися витратним ремонтом вузла.

Пам'ятайте: не так дорого дана послуга обходиться в Чернівцях, щоб ризикувати «здоров'ям» своєї улюбленої машини.

Крім пального і мастила в ТЗ також містяться робочі рідини - охолоджуюча і гальмівна. Їх загальна заміна також повинна здійснюватися на СТО, адже це комплексний захід, який виконують відповідно до технології (також обов'язкова систематична промивка охолоджуючих контурів і гальмівної системи).

Погодні умови на Буковині вимагають використання незамерзаючої гальмівної рідини, а також морозостійкої субстанції для охолодження мотора. Антифриз, гідравлічна рідина, тосол купуються в автомагазині або прямо в майстерні. Ціни даної продукції, виробленої в СНД, і оригінальних зразків від автовиробника досить істотно різняться. Ми застосовуємо матеріали, виключно перевірені часом і досвідом.

До відома недосвідчених автолюбителів: «легковики» радянського виробництва розраховані на тосол А-40, зате для сучасних іномарок доводиться підбирати антифриз згідно їх VIN-коду. Нарешті, слід врахувати: гідравлічні і охолоджуючі рідини різних типів (марок) змішувати неприпустимо!

Запис на Заміна рідин і фільтрів

_