Загрузка...

Заміна акумулятора з виїздом в Чернівцях

Заміна акумулятора з виїздом в Чернівцях

Чому варто нам довірити Ваше авто:

Збережемо ваш час

Професійний підбір

Кваліфіковані майстри

Володарі всеукраїнської нагороди ТОП 100

100% Гарантія

Допомога в дорозі

Часто трапляється, що акумулятор виходить з ладу в той момент, коли цього не очікуєш. Акумулятор - це розхідний елемент, який втрачає свою ємність поступово або відразу. Найчастіше, це можна помітити з початком осені, коли вночі спостерігається холодна погода, вранці авто важко заводиться або взагалі не заводиться. Це і є першими ознаками, що акумулятор потребує уваги - заміна або діагностика.

Заміна акумулятора - не така вже й легка справа, як може здатись. В деяких марках автомобілів він знаходиться в важко доступних місцях, що потребує певних навичок або додаткового обладнання, тому самостійна заміна акб може зайняти багато часу. СТО Магнат Авто пропонує швидку заміну акумулятора, протягом 1 години. Акумулятори для всіх марок автомобілів завжди в наявності в центрах обслуговування МагнатАвто. Вам потрібно лише записатись або зателефонувати нашому менеджеру. 


Як зрозуміти, що акумулятор потрібно замінити? 

Середній період експлуатації автомобільного акумулятора 5-6 років, при правильному використанні і діагностиці. Після цього періоду варто замислитись над заміною, оскільки вийти з ладу він може раптово.
Короткий перелік ознак того, що акумулятор потребує заміни:

  • недостатня енергія для запуску двигуна
  • швидка розрядка АКБ після зарядки
  • тускле освітлення приборної панелі та салонного світла
  • зовнішнє пошкодження акумуляторної батареї


На СТО Магнат Авто є послуга "заміна акумулятора з виїздом" по місту Чернівці. Якщо ви не змогли завести автомобіль - ми доставимо та встановимо акумулятор протягом 1 години. Майстер приїде до вас з новим акумулятором, демонтує старий акумулятор, зачистить контакти та встановить новий акумулятор з гарантією. Запишіться онлайн або зателефонуйте нашому менеджеру! 

Питання та відповіді

?Як мені викликати майстра для заміни акумулятора?
Для виклику технічної допомоги в межах міста Чернівці вам потрібно залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим менеджерам. В найкоротший термін ми надамо вам всю потрібну інформацію, підберемо відповідний акумулятор для вашого автомобіля і відправимо майстра вам на допомогу. 
Служба технічної допомоги працює: пн-пт з 09:00 до 19:00, сб з 09:00 до 17:00
?Скільки коштує заміна акумулятора?
Заміна акумулятора на СТО Магнат Авто коштує від 100 грн, в залежності від місця його встановлення та типу автомобіля.

Запис на Заміна акумулятора з виїздом в Чернівцях