Загрузка...

Ремонт авто

Ремонт авто сьогодні - це всеосяжні заходи, які повинні виконуватися на європейському рівні. Компанія «МАГНАТ АВТО» (м.Чернівці) підходить до справи творчо, вирішуючи завдання в комплексі і якісно.

Перевірений автомобіліст знає: краще обслуговуватися у постійного майстра, на одному і тому ж сервісному пункті. Принаймні, там буде зберігатися інформація про історію всіх попередніх візитів. Такий порядок роботи з замовниками (ведення облікової картотеки) практикується і на «МАГНАТ АВТО».

У нашій компанії в Чернівцях існує алгоритм цивілізованого обслуговування, що гарантує дієвий результат. Приймальник проводить огляд ТЗ, робить попередній аналіз його стану, визначається з типом діагностики, накидає план ремонту і створює наряд-замовлення в 2-х примірниках. Потім авто поміщають в ремонтну зону, а клієнт в зручній зоні очікування може спостерігати за процесом діагностики чи ремонту свого авто. 

В залежності від особливостей ситуації здійснюємо:

  1. Заміна рідин, мастил та фільтрів.

  2. Ревізію ходової.

  3. Догляд за двигуном і трансмісією.

  4. Перевірку освітлювальних приладів.

  5. Комплекс стандартних заходів, відомий під терміном «ТО».

  6. Обслуговування електроніки, гальм і кліматичного обладнання.

Найбільш затребувані роботи по мотору (заміна рідин і фільтрів), підвісці і електриці.

Підвіска вимагає уваги через кожні 20 тис. км. Особливо користується попитом обслуговування і регулювання передньої підвіски.

Ремонт електрики і електроніки сьогодні в середньому обходиться найдорожче в порівнянні з іншими системами управління, але нашими цінами ви залишитеся задоволені.

 

Magnat Auto

Запис на Ремонт авто

End Facebook Pixel Code