Загрузка...

Чистка і заправка автокондиціонера

Обслуговування системи кондиціонування

Чому варто нам довірити Ваше авто:

Німецьке обладнання

Антибактеріальна чистка системи

Володарі всеукраїнської нагороди ТОП 100

Бланк діагностики з рекомендаціями

Іонізація салону

100% Гарантія

Кондиціонер сучасного автомобіля - складний пристрій, здатний ефективно охолоджувати повітря в салоні. Складається з декількох основних елементів: компресора, внутрішнього радіатора (випарника), розширювального клапана, датчиків температури, плати керування, системи герметичних трубопроводів, зовнішнього радіатора. Після запуску кондиціонера в контурах пристрою постійно циркулює спеціальний газ - фреон. Після тривалої експлуатації машини, може знадобитися заправка автокондиціонера, а іноді і ремонт обладнання.


Чому кондиціонери виходять з ладу?

Перевірка і заправка кондиціонера потрібна в трьох випадках:

  1. Під час роботи пристрою можна почути сторонні звуки.
  2. Компресор працює, але кондиціонер не охолоджує салон.
  3. Пристрій не запускається, сигнальні лампи або дисплей не працюють.

Ремонт і обслуговування кондиціонера доводиться виконувати через порушення герметичності контурів, поломки електричної частини або виходу з ладу механічних вузлів, деталей компресора. Поломки виникають в результаті впливу вібрації при русі автомобіля, попадання конденсату всередину трубок, перегорання запобіжників або пошкодження проводки.


Ремонт кондиціонерів в Magnat Auto Чернівці

Щоб виконати діагностику кондиціонера в автомобілі в Чернівцях, необхідно звертатися на СТО. Для роботи потрібні: спеціальне обладнання, інструменти, запас фреону для поповнення контурів пристрою. Самостійне втручання призведе до втрати гарантії на обладнання, а іноді - до виходу системи кондиціонування з ладу.


Допускається самостійно провести первинну діагностику. Як перевірити кондиціонер в машині:

  1. Запустіть систему охолодження повітря.
  2. Встановіть необхідний режим роботи відповідно до рекомендацій виробника.
  3. Через кілька хвилин в салон повинне надходити холодне повітря.
  4. Якщо кондиціонер не вмикається, потрібно перевірити відповідні запобіжники в автомобілі або одразу звернутися в майстерню.

Співробітник Magnat Auto перевірить нарізні сполучення трубок, якщо необхідно - відновить герметичність. У разі, коли пошкоджені радіатори, потрібно їх пайка або заміна. Гумові ущільнювачі з часом втрачають еластичність, починають пропускати газ назовні. Їх також доведеться видалити і замінити на нові. 


Через заправний отвір майстер поповнить запас фреону. Заправка кондиціонера автомобіля виконується приблизно раз в 2-3 роки. На автомобілях старше 5-6 років рекомендується обслуговувати систему охолодження повітря в салоні приблизно раз на рік.


Якщо кондиціонер в авто несправний, майстер виконає пошук причини поломки. Часто необхідна заміна деталей компресора, розширювального клапана або температурних датчиків. Після усунення дефектів системи, співробітник виконає заправку кондиціонера в машині, його перевірку.


При несправності плати управління необхідно тестування електрики. Майстер перевірить мультиметром напругу живлення в контрольних точках пристрою. Потім будуть замінені дефектні елементи.


Додатково у нас проводиться антибактеріальна очистка системи, іонізація салону. Це допоможе видалити шкідливі мікроорганізми, уберегтися від різних захворювань, які вони викликають.


Чому заправку кондиціонера вигідно виконати в Magnat Auto

Щоб правильно обслужити систему охолодження повітря в салоні, потрібен досвід, оригінальні комплектуючі, якісний фреон. У Magnat Auto є власний склад з запасними частинами та витратними матеріалами для різних кондиціонерів. Наші майстри обслуговують системи кондиціонування будь-яких марок мавтомобілей.


Вартість заправки кондиціонера авто залежить лише від обсягу фреону, яким потрібно заповнити контури пристрою. Якщо обладнання справне, робота займає не більше 30-40 хвилин.


При виявленні поломок, ціна ремонту і заправки кондиціонерів автомобіля визначиться після діагностики. Майстер складе діагностичну карту із зазначеним переліком несправних деталей. Співробітник Magnat Auto запропонує замовнику всі варіанти вирішення проблеми. Після узгодження з клієнтом, буде виконаний ремонт, а потім і заправка.


У нас ви зможете заправити кондиціонер фреоном в Чернівцях, зробити ремонт кондиціонера і замінити салонний фільтр в найкоротші терміни. Записуйтеся заповнивши форму або зв'язавшись з нашим менеджером за телефоном!

Запис на Чистка і заправка автокондиціонера