Загрузка...

Діагностика ходової частини автомобіля

Діагностика ходової частини автомобіля

Чому варто нам довірити Ваше авто:

Перевірка більше 70 складових частин авто

Унікальний бланк з рекомендаціями

Точність кваліфікованих майстрів

Доступна ціна 250 грн

Володарі всеукраїнської нагороди ТОП 100

100% Гарантія

Магнат Авто здійснює профілактичний огляд і ремонтне обслуговування автомобілів. Великим попитом користується послуга діагностика ходової частини автомобіля. Це важливий захід для забезпечення безпеки руху. Записуйтесь на обслуговування!

Ходова частина автомобіля - сукупність деталей і вузлів, за допомогою яких забезпечується надійне кріплення коліс до кузова або рами машини. Підвіска допомагає пом'якшити удари, зменшити вібрацію під час руху. Завдяки цьому вдається вберегти двигун, трансмісію, рульове управління від підвищеного зносу. Також важливо зберегти правильне положення коліс щодо дорожнього полотна - кути розвалу і сходження. Це сприяє кращій керованості автомобіля, знижує пошкодження протектора.

 

Види трансмісії і підвіски


Існує три групи автомобілів:

 • передньопривідні;
 • задньопривідні;
 • повнопривідні.

За способом кріплення елементів ходової до кузова машини: з жорсткою рамою і безрамні. За типом конструкції частіше зустрічаються легкові авто з трьома типами підвіски: незалежні «Макферсон», незалежні на подвійних поперечних важелях, напівзалежні з балкою.

Залежно від особливостей конструкції в список елементів можуть входити: важелі, балки, поворотні кулаки, кульові опори, ресорні блоки, амортизатори, реактивні штанги.

На всі деталі під час руху впливають серйозні навантаження. Металеві поверхні зношуються, гумові деталі втрачають еластичність, тріскаються. Згодом потрібна їх заміна.

 

Діагностика ходової частини - що це таке


Діагностика ходової - це комплекс заходів з пошуку несправностей підвіски автомобіля. До переліку робіт входять:

 • огляд ступичних підшипників, кульових опор, ШРУСа (шарніри рівних кутових швидкостей);
 • перевірка справності амортизаторів;
 • ревізія ресорних блоків - листи повинні бути без тріщин;
 • огляд важелів, стійок, рульових тяг, стабілізаторів;
 • діагностика гальмівної системи: барабанів, дисків, трубок, шлангів, колодок;
 • перевірка елементів трансмісії: дисків зчеплення, вилки, гідроциліндра підсилювача.

Додатково оглядають сайлентблоки, реактивні штанги, поворотні кулаки. Від типу підвіски і трансмісії залежить, що входить в діагностику ходової частини автомобіля. На задньопривідних і повнопривідних автомобілях перевірки вимагають карданні вали - їх хрестовини, кріпильні болти.

 

Як і коли виконується діагностика ходової


Роботи виконуються в сертифікованому автосервісі, періодичність перевірки - через кожні 10-15 тис. км. Перевірка підвіски знадобиться після аварій або при погіршенні керованості. Це можна помітити по поведінці автомобіля на дорозі:

 • автомобіль "веде" вправо або вліво;
 • з'явилася вібрація, стукіт при русі;
 • протектори коліс швидко стираються, ступінь зносу нерівномірна.

Для перевірки потрібні спеціальні вимірювальні прилади, знімачі та інше обладнання. Автомобіль розміщують на оглядовій ямі або підіймають за допомогоя гідропідйомників. Потім знімають колеса. Після цього майстер перевіряє люфти, ступінь затяжки болтів, гайок, оглядає всі елементи підвіски, визначає ступінь зносу запчастин.

За результатами перевірок автослюсар заповнює діагностичну карту. На її підставі буде плануватися ремонт автомобіля.

 

Значення діагностики ходової автомобіля


Всі елементи підвіски і трансмісії впливають на керованість машини. Будь-які серйозні несправності здатні призвести до аварії, особливо при їзді по слизькій або нерівній дорозі. Тому діагностика ходової частини - одне з найважливіших заходів, нехтувати яким не рекомендується.

Підвищена вібрація згодом позначиться на роботі коробки передач, двигуна, редукторів мостів. Неминучий підвищений знос встановлених в них підшипників, втулок, валів. В результаті виникне необхідність у виконанні дорогого ремонту агрегатів.

 

Діагностика ходової в Чернівцях


Перевірка справності підвіски і трансмісії виконується майстрами СТО Магнат Авто більше 8 років. Діагностика ходової частини автомобіля в Чернівцях проводиться відповідно до рекомендацій виробників. Переваги нашого автосервісу:

 • висока швидкість виконання робіт;
 • є досвід ремонту автомобілів всіх марок;
 • ціна діагностики ходової фіксована.

 

Щоб записатися на прийом, зателефонуйте нашому консультанту або надішліть заявку через форму зворотного зв'язку на сайті.