Загрузка...

Діагностика ходової частини

Чернівецький автосервіс «МАГНАТ АВТО» здійснює профілактичний огляд і ремонтне обслуговування автомобілів. Великим попитом користується послуга «діагностика ходової частини» легкових машин. Це важливий захід для забезпечення безпеки руху.

Діагностика - це профілактичний метод догляду за ТЗ.

До ходової відносяться шасі, задня і передня підвіски з колесами. Під час руху саме на цю функціональну систему відбувається підвищене динамічне навантаження, тому вона піддається інтенсивному зносу.

Стук і гул з-під колісних арок свідчить про виниклі проблеми з підвіскою. Люфт керма і нестійкість авто говорять про неполадки з тягами або рейкою. Крен - наслідок неправильної роботи стабілізаційної системи підвіски. Відведення в сторону, довгий гальмівний шлях - знос барабанів і колодок.

Комплексна діагностика ходової частини повинна відбуватися регулярно на оглядовій ямі або на естакаді. Згідно технології особливу увагу приділяють цілісності опорних чашок і пружності пружин; справності балонів пневмопідвіски, амортизаторів, сайлентблоків; наявності люфтів; стану гальмівної системи.

Робити це потрібно, принаймні, двічі на рік (добра нагода - зміна сезонної гуми) або максимум через 10 тис. Км пробігу. Але нерідко після отриманих при їзді пошкоджень в цьому виникає раптова і екстрена потреба. В такому випадку терміновий візит до нас неминучий.

При кожній подібній операції в чернівецькому автосервісі «МАГНАТ АВТО» здійснюється контроль, ревізія і тестування (в тому числі за допомогою спеціальних приладів):

  1. Пружин.
  2. Амортизаторів.
  3. ШРУСових пильників.
  4. Підшипників колісних маточин.
  5. Кульових опор, ШРУСів і наконечників рульових тяг.
  6. Дисків, колодок, гальмівних барабанів, гідравлічних шлангів.

Запис на Діагностика ходової частини

_