Загрузка...

Чистка клапана EGR в Чернівцях

Чому варто нам довірити Ваше авто:

Кваліфіковані майстри

Чистка клапана за 1 день

Володарі всеукраїнської нагороди ТОП 100

Професійний підбір запчастин

Комфортна зона очікування

100% Гарантія

Турбота про екологію - це те, над чим працюють автовиробники вже декілька десятиліть. Всі новітні технології спрямовані на зменшення викидів шкідливих речовин в атмосферу, під час експлуатації автомобілів. Чим складніші технологічні рішення, тим дороговартіснішим є ремонт або обслуговування систем, які спрямовані на зменшення викидів. Чистка та профілактичні заходи збережуть деталі в хорошому стані та продовжать їх роботу на довший термін. 


Що таке клапан ЄГР? 

Клапан EGR (Exhaust Gas Recirculation)  - це деталь з системи рециркуляції відпрацьованих газів, яка призначена для зменшення кількості оксидів азоту у вихлопі автомобіля за рахунок повернення частини відпрацьованих газів у впускний колектор. 


Коли потрібна чистка клапана ЕГР ?

З часом в середині клапана набивається сажа та дрібне сміття, що може призвести до зупинки автомобіля під час руху через відсутність хорошої тяги. Чистку клапана потрібно проводити не рідше одного разу на рік, що продовжить термін служби самого клапана та інших пов'язаних систем автомобіля. Щоб зрозуміти, що клапан забився або заклинив, потрібно звернути увагу на такі моменти: 

  • двигун став часто "глохнути"
  • рух автомобіля ривками
  • втрата потужності автомобіля
  • збільшена витрата палива
  • ускладнення під час розгону автомобіля


Варто зазначити, що такий перелік несправностей може бути викликаний не лише нестабільною роботою клапана ЕГР, тому перед початком роботи з клапаном потрібно провести комп'ютерну діагностику і чітко визначити об'єм робіт. 

Для якісної очистки клапана ЄГР ми використовуємо професійні очищувальні засоби та спеціальне обладнання. Це дозволяє повністю очистити продукти горіння та сажу з клапана, не пошкодивши поверхню самого клапана. На СТО Магнат Авто ви зможете якісно очистити систему рециркуляції вихлопу та отримати гарантію на виконану роботу. 
 

Питання та відповіді

?Як зрозуміти, що потрібно чистити клапан EGR?
Робота двигуна не стабільна, авто глохне на "холостих", рух автомобіля відбувається ривками, потужність авто стала помітно меньшою, збільшилась витрата палива.
?Скільки часу потрібно на очистку клапана EGR?
На СТО Магнат Авто ми проводимо чистку за 1 день. При цьому використовуємо професійні очисні суміші та обладнання, які не пошкоджують деталь під час чистки.

Запис на Чистка клапана EGR в Чернівцях