Загрузка...

Автокосметика та автохімія

Автокосметика

Чому купують у нас!

Зручний графік роботи та місце розташування

Широкий вибір

Кваліфіковані менеджери

Гарантія 100%

Доступні ціни

Економія часу

Щоб підтримувати хороший зовнішній вигляд машини (особливо з пробігом), необхідно в повсякденному догляді за нею використовувати автокосметику. Сервісна майстерня «МАГНАТ АВТО», що має власний магазин, пропонує відвідувачам широкий вибір даної продукції.

Автокосметика: серйозна процедура чи пустощі?

Автокосметику часто плутають з автохімією, хоча цього робити не слід. Правда, деяка частина експертів з автосправи вважають її окремою товарною категорією, яка причетна до останньої.

Так чи інакше, автокосметику свого часу винайшли з метою швидкого зафарбовування подряпин і відколів. У сучасному вигляді вона існує як ємності з акриловою фарбою і воскові олівці. В даному випадку актуальні також косметичні аксесуари. Це комплект виробів, за допомогою яких пасти, концентрати, мастики та ін. Грамотно наносяться на об'єкт обслуговування (догляду), а також зберігаються згідно з технологічними стандартами. Сюди відносяться спеціальні щітки, серветки, судини, пристосування і тому подібні речі для більш комфортної обробки без загрози пошкодити автомобільні елементи.

 

Наш асортимент:

  • Для миття автомобіля

  • Для видалення подряпин та полірування кузова

  • Для догляду за склом

  • Для догляду за шинами та дисками

  • Для чистки салону

  • Омивачі

 

Види автокосметики від «МАГНАТ АВТО»

Безпомилково визначити, що вам потрібно, а також правильно підібрати товар допоможуть наші фахівці:

  • Восковий ремолівець (маркер, фломастер). Непогано маскує подряпини і дрібні відколи лакофарбового шару, але бажано використовувати його «по гарячих слідах», до початку корозії. Слід врахувати, що ця річ продається в комплекті з поліроллю, так що спочатку ретушуюємо, потім - затираємо поліроллю відповідного кольору.

  • Акрилова фарба застосовується, якщо олівець, на жаль, виявляється безсилим. Вона коштує значно дорожче нього, але і користі від неї більше, тому що володіє порівняльною довговічністю і надійністю. І якщо за справу береться майстер, після виконаної роботи місце нанесення неможливо відрізнити від решти поверхні - воно абсолютно не помітне.

Запис на Автокосметика та автохімія