Загрузка...

16 Серпня 2019

Заміна масла і фільтрів в автомобілі

Заміна масла в автомобілі - одна з важливих послуг з обслуговування автомобіля, яка досить часто ігнорується автовласниками. Згодом моторне масло зношується, його властивості знижуються, що робить його не таким ефективним для змащування двигуна. Заміна масла в двигуні повинна виконуватися своєчасно, оскільки ремонт або відновлення мотора в результаті обійдеться набагато дорожче. Не дозволяйте швидкому технічному обслуговуванню перетворитися в ремонт - зателефонуйте в автосервіс «Магнат».

Коли потрібна заміна масла?

Основне завдання моторного масла - мастило компонентів двигуна, завдяки якому він може довго і надійно працювати. Однак це можливо тільки за умови, якщо купити масло належної якості і слідувати інструкції виробника.

Для кожного автомобіля передбачені свої терміни заміни масла, проте є і загальні рекомендації. Автовиробники рекомендують проводити його заміну приблизно через 8-15 тис. км пробігу, але крім пробігу на ці терміни впливають такі фактори, як:

 • Характер водіння.
 • Якість масла.
 • Умови експлуатації авто.

Вибираючи автосервіс, варто пам'ятати, що від того, наскільки своєчасно і правильно виконана заміна масла, залежить робота двигуна.

Онлайн запис в Чернівцях на заміну масла в Магнат гарантує високу якість і спокій за авто, оскільки всі роботи виконуються командою професіоналів на високому рівні з урахуванням побажань клієнта.

Як замінити масло в двигуні

Як поміняти моторне масло, питання, яке цікавить багатьох автовласників. Цей технологічний процес в умовах СТО «Магнат» досить простий і виконується в наступній послідовності:

 • Вибір якісного моторного масла. Для різних двигунів використовується масло з різними характеристиками. Підібрати оптимальний варіант з урахуванням моделі двигуна допоможуть досвідчені майстри, які будуть проводити його заміну.
 • Запуск мотора. Ця процедура необхідна для того, щоб максимально підвищити температуру двигуна до номінального значення. Коли прогрів досяг оптимальної для заміни температури, слід деякий час почекати, щоб градус дещо знизився.
 • Злив масла. У заздалегідь підготовлену ємність зливається тепле відпрацьоване масло (для цього потрібно відкрутити зливну пробку на картері). Моторне масло має високу щільність, тому злити його до кінця навряд чи вийде. Як правило, на стінках двигуна залишається не більше 2-3%. Коли виконується заміна масла в Чернівцях, то фахівці оцінюють його стан за присутністю різних домішок і кольором і в разі необхідності зроблять промивання мотора.
 • Залив нового масла. Нова мастильна рідина заливається в відповідно до вимог, головне - дотримання його рівня. Спочатку слід залити не менше 80% від загальної кількості, решта доливається по мірі необхідності, перевіряючи рівень щупом.
 • Наступна дія - заміна фільтра. Заміна масла і масляного фільтра повинна проводитися в сукупності, це забезпечить чітке функціонування мотора.

Коли потрібно міняти масляний фільтр

Фільтр хоч і є витратним елементом, його заміна повинна проводитися при кожній зміні нового масла. Його роль - фільтрація масла від частинок бруду і інших елементів сміття, оскільки їх вплив негативно позначається на функціонуванні двигуна. Нерідко буває, що потрібно його позачергова заміна - це фахівці СТО «Магнат» зможуть визначити по зміненим параметрам роботи мотора. Онлайн запис дозволить швидко провести його заміну в умовах автосервісу.

Процес роботи по заміні фільтра не займе багато часу, для цього потрібно:

 • Дати охолонути двигуну (якщо заміна здійснюється окремо від заміни масла).
 • Стрічковим ключем демонтувати старий фільтр.
 • Встановити новий фільтр.
 • Підібрати якісний масляний фільтр допоможуть фахівці, які будуть виробляти його заміну.
 • Де замінити масло і фільтр в автомобілі

Записатися онлайн на заміну масла і фільтра можна в СТО «Магнат Авто». Всі співробітники - висококваліфіковані фахівці і мають великий практичний досвід надання даних послуг з різними марками автомобілів.

Звернувшись в автосервіс, ви можете розраховувати на:

 • Швидке та якісне виконання робіт.
 • Кваліфіковану допомогу у виборі масла, витратних матеріалів та запчастин.
 • Доступні ціни.
 • Під виконання гарантійних зобов'язань.

СТО «Магнат авто» відомий в даному сегменті вже багато років і має рекомендації і позитивні відгуки вдячних клієнтів. Крім заміни масла доступні всі види робіт з ремонту та обслуговування транспортних засобів. Також можна якісні автозапчастини купити Чернівці від кращих виробників за прийнятною вартістю.

Своєчасна і правильна заміна технічних рідин, масел і фільтрів процедура, якою не варто нехтувати. Вона гарантує чітке функціонування всіх систем, вузлів і агрегатів автомобіля, значно продовжує їх термін експлуатації, а також забезпечує безпеку водієві та пасажирам при використанні автомобіля.

Повернутися назад

Також читайте

Magnat Auto

12 Березня 2023

10 років вдосконалення MAGNAT auto: іс...

Друзі, раді повідомити, що наша компанія "Магнат Авто" відзначає своє 10-річчя! На честь цієї п...

Детальніше
Magnat Auto

10 Березня 2023

10 років вдосконалення Магнат Авто

10 років для нас - великий період, тому що за ці роки з нами трапилася велика кількість подій і...

Детальніше

Записатись на Сервіс