Загрузка...

09 Березня 2023

Відеозвіт діагностики ходової частини

СТО Магнат Авто запроваджує новий підхід до діагностики ходової частини автомобілів в Чернівцях. Ми використовуємо інноваційну лінію з вібростендом та люфт детектором, щоб надати своїм клієнтам найбільш детальний звіт про стан ходової частини автомобілів.

Однією з особливостей діагностики на нашому СТО є надання відео звіту клієнтам після проходження перевірки. Це дозволяє замовнику не тільки дізнатися про стан свого авто, але й переконатися у необхідності ремонту, побачивши всі недоліки на власні очі. Відеозапис дозволяє показати клієнтам будь-які проблеми, які були знайдені, і пояснити, які ремонтні роботи потрібні.

Інноваційна лінія діагностики ходової частини в СТО Магнат Авто дозволяє виконати комплексну перевірку автомобіля. Під час якої ми використовуємо найсучасніше професійне обладнання, щоб забезпечити максимальну точність діагностики.

Основні переваги діагностики ходової частини в СТО Магнат Авто:

  • Клієнти можуть побачити всі результати діагностики у відеозвіті, що дозволяє бути повністю впевненими в рекомендаціях експертів.
  • Відеозвіт допомагає пояснити, які проблеми виявлені, і які ремонтні роботи потрібні, що дозволяє клієнтам приймати виважені рішення про необхідність ремонту автомобіля.
  • Інноваційна лінія діагностики забезпечує максимальну точність діагностики, що дозволяє знайти будь-які проблеми з ходовою частиною автомобіля і запропонувати оптимальні методи їх вирішення.
  • Команда експертів СТО Магнат Авто має значний досвід у проведенні діагностики та ремонту автомобілів, що забезпечить високу якість наданих послуг



Магнат Авто завжди пропонує новітній підхід до ремонту та діагностики автомобілів. Великий досвід, професійне обладнання та інноваційні технології забезпечують максимальну точність діагностики і ремонту. Якщо ви бажаєте отримати якісний та швидкий сервіс - завітайте в Магнат Авто! 

Повернутися назад

Також читайте

Magnat Auto

20 Травня 2023

Майстри шиномонтажу | Школа Магнат Авт...

Школа шиномонтажу Магнат Авто продовжує навчання людей, які вирішили змінити свою професію, оно...

Детальніше
Magnat Auto

16 Травня 2023

Антибактеріальна чистка кондиціонера в...

Система кондиціонування повітря автомобіля може накопичувати бактерії, які можуть завдати шкоди...

Детальніше

Записатись на Сервіс