Загрузка...

05 Січня 2022

Шиномонтаж Магнат Авто. Ознаки сильного зносу шин

Теги: Шини , Огляди , Порівняння

Переконатися, що шина на 100% справна, досить складно. Без перевірки під тиском повітря можна побачити лише великі та середні дефекти, знос протектора. Але навіть якщо колесо з диском і добре накачано, це не обов'язково свідчення нормального стану.


Як перевірити знос шин візуально

Якщо покришка без колісного диска, то процедура перевірки виглядає так:

  • Уважно оглядають протектор по всій його довжині. Висота малюнка (мінімум): 1,6 – для легкових автомобілів, 0,8 – для мототехніки.
  • Не повинно бути нерівномірного зносу колісної зони, що контактує із землею, праворуч і ліворуч.
  • На зимових шинах має зберігатися понад 30-40% шипів – поради виробників.
  • Порізи шини з боків з оголенням корду – не допускаються.


Коли на шинах присутні латки, необхідно дізнатися про їх розмір. Усунення дефектів гуми легкових автомобілів площею понад 50 мм – складна процедура. Якщо ремонт шини проводився не в сертифікованому сервісі, термін експлуатації таких коліс буде вкрай малий.


Також слід звернути увагу на наявність грижі на шинах. Нерідко цей дефект усунути неможливо. Встановлювати такі колеса на автомобіль не рекомендується. Можна зберігати як запаску.


Як перевірити шини з диском

Колесо накачують на рівень, рекомендований виробником. Робочий тиск у покришках легкових автомобілів 1,9-2,1 кгс/кв.см

Потім у ємності готують мильний розчин. Його наносять на місце контакту гуми із диском. Якщо під час перевірки надуваються мильні бульбашки, то колесо не герметичне. Потрібна прокатка або чищення диска. Якщо гума втратила еластичність, вона також не буде щільно облягати колісний диск.


Найкращою перевіркою вважається накачування колеса до робочого тиску та встановлення його на автомобіль. За день проводять перевірку манометром. Якщо тиск під вагою машини за 24 години не змінився, то пошкоджень (проколів, нарізних порізів) немає.Часті питання

Чи можна наварити протектор шин?


При сильному зношенні протектора можливе його відновлення в «Магнат Авто». Щоб дізнатися, в яких випадках проводиться ремонт шин, зателефонуйте в наш шиномонтаж.Як визначити параметри покришки?


Щоб купити шини замість пошкоджених, слід знати їхній зовнішній радіус, внутрішній діаметр, а також ширину гуми. Ці дані вказують на бічні поверхні коліс. Маркування має вигляд: 205/70R15. Перша цифра (205) – ширина шини мм. Друга (70) – висота шини у відсотках від ширини. Слід врахувати, що зі збільшенням ширини покришки без зміни профілю, збільшується і висота колеса. Коли другої цифри немає в маркуванні (приклад: 195R15), це означає, що параметр дорівнює 80%.Що змінюється в колесі за наявності латів, джгутів або використання внутрішніх герметиків?


Відбувається збільшення ваги колеса. Змінюється його балансування. На великих швидкостях з'явиться вібрація, спостерігатиметься збільшення зносу деталей ходової системи.Чому звертаються в «Магнат Авто»?


Наш шинний центр працює понад 8 років. Співробітники компанії здатні надати кваліфіковану допомогу всім клієнтам, якщо:

  • вам потрібно вибрати якісні шини;
  • потрібен ремонт коліс, балансування, рихтування, прокатка дисків;
  • необхідно виконати сезонну заміну гуми.

 

Шиномонтаж знаходиться поруч із автосервісом «Магнат Авто». У майстерні є необхідний інструмент, обладнання. На складі можна вибрати покришки різних марок та розмірів.

Повернутися назад

Також читайте

Magnat Auto

12 Березня 2023

10 років вдосконалення MAGNAT auto: іс...

Друзі, раді повідомити, що наша компанія "Магнат Авто" відзначає своє 10-річчя! На честь цієї п...

Детальніше
Magnat Auto

10 Березня 2023

10 років вдосконалення Магнат Авто

10 років для нас - великий період, тому що за ці роки з нами трапилася велика кількість подій і...

Детальніше

Записатись на Сервіс