Загрузка...

19 Березня 2019

Шиномонтаж. Сезонна зміна шин. Зберігання шин в шинному центрі.

Теги: Шини , Огляди

Заміна зимових шин на літні

Кожен автомобільний любитель знає, що гуму необхідно міняти два рази на рік. Найчастіше, виникають труднощі з визначенням оптимального часу для зміни зимових шин на літні. На пострадянському просторі прийнято проводити таку заміну приблизно в середині - кінці березня. Чому ж саме в цей період? Все просто. Ближче до цього періоду відбувається стабілізація температурного режиму, більше не зустрічається істотного зниження температури, дорога не покривається кіркою льоду. Звичайно, даний показник так само залежить від кліматичних показників регіону - в північних областях, міняти гуму необхідно пізніше. У статті ми розповімо чому необхідно перевзувати автомобіль і поділимося порадами щодо правильного зберігання зимової гуми.

Шиномонтаж. Сезонна зміна шин. Зберігання шин в шинному центрі.

Чому необхідно проводити заміну шин відповідно до сезону?

Варто почати з того, що автомобільні покришки відрізняються один від одного, малюнком і складом, з якого вони виготовляються. Зимові шини відрізняються від літніх "братів" своєю м'якою структурою, яка дозволяє збільшити зчеплення з кіркою льоду, в разі гальмування, а так само зниженою жаростійкістю. У свою чергу, літній варіант, має стійкість до підвищених температур, що дозволяє зберігати свою структуру і властивості навіть в найтепліший день, забезпечуючи водієві та пасажирам безпеку пересування.

Як зазначалося вище, точного орієнтира, за яким можна було б дізнатися, коли необхідно змінювати "взуття" Вашого авто немає. Але прийнятим значенням оптимуму, вважається температура +7 градусів і вище. Якщо така температура протрималася 5-6 днів - сміливо міняйте гуму.

Додатковою мотивацією, чому необхідно міняти шини в термін, служать проблеми зі страховою, в разі потрапляння в дорожньо-транспортну пригоду. У разі, коли експертиза доведе, що на Вашому авто в момент скоєння ДДТ, перебувала гума не відповідна погодним умовам, розраховувати на відшкодування матеріальних збитків навряд чи доведеться. До слова, в договорі страхування прописуються умови, коли Ви повинні замінити гуму на колесах.

Зверніть увагу на те, в який час доби ви експлуатуєте машину частіше. Якщо з великою регулярністю виїзди відбуваються у вечірній-нічний час, є сенс почекати з заміною гуми, так як ніч, той час, коли можлива поява сніжно-крижаних утворень і зимова гума буде якраз. Зимову гуму з шипами необхідно замінювати раніше, ніж таку ж без них - склад шипованої гуми не відрізняється високою зносостійкістю на сухому покритті.

Якщо Ви регулярно виїжджаєте за місто, так само не варто поспішати з заміною на літню гуму - в передмісті сніг тане набагато довше, ніж в межах міста.

Правильне сезонне зберігання шин

Правила зберігання шин в міжсезоння:

1. Зберігання з дисками.

2. Зберігання без дисків.

Для двох цих варіантів умови зберігання відрізняються.

У першому випадку, необхідно щоб колеса були підкачані, для збереження своєї нормальної форми, а так само щоб уникнути попадання вологи і пилу. Зберігати їх необхідно в підвішаному стані або стопкою, один на одному. Забороняється укладання горизонтальною стопкою.

При зберіганні гуми без дисків, розміщувати в просторі їх необхідно з точністю навпаки, ніж попередній варіант. Підвішувати і складати вертикальною стопкою не можна, а потрібно помістити їх в горизонтальне положення на ребро.

Загальні умови зберігання регламентуються нормативними актами. У них прописані такі вимоги:

  • Коливання температур при зберіганні зимових шин не повинні виходити за діапазон від -30 до +35 градусів.
  • Відстань від джерела тепла не повинна перевищувати одного метра.
  • Через кожні 90 днів рекомендується змінювати точку опори шин.
  • Зберігання повинно проводитися в умовах, які виключають деформацію гуми.
  • Допускається зберігання шин на відкритому повітрі не більше одного місяця, за умови, що вони будуть захищені від усіх агресивних зовнішніх впливів.
Шиномонтаж. Сезонна зміна шин. Зберігання шин в шинному центрі.

Таким чином зберігання шин це відповідальний захід, до якого необхідно підійти підготовленим як в інформаційному, так і технічному плані. Не у кожного автолюбителя є можливість зберігати гуму у себе в будинку або в квартирі. У цій ситуації до Вас на допомогу прийде Шинний центр Магнат Авто, який надає послуги сезонного зберігання шин, а так само послуги шиномонтажу, для тих, хто хоче заощадити свій час і сили. Автоцентр оснащений сучасними приміщеннями, в яких Ваші зимові шини будуть зберігатися до наступного сезону у відповідності з усіма стандартами якості. Наші фахівці здійснюють шиномонтаж гуми на найвищому рівні, вже на протязі багатьох років. Наша дружна команда майстрів надає найрізноманітніші послуги, пов'язані з обслуговуванням і ремонтом автомобілів, при необхідності проводить консультації і дає корисні поради для початківців автолюбителів. Магнат Авто - шиномонтаж поруч!

Шиномонтаж Чернівці - лише Магнат Авто!

Питання та відповіді

?Навіщо потрібно проводити діагностику ходової
Ходова будь-якого автомобіля зазнає серйозних навантажень під час руху. Тому, навіть якщо машина працює справно, раз на 15 000 км пробігу рекомендується діагностувати ходову для профілактики. Також слід терміново звернутися до майстра у разі ознак несправності ходової.
?Які роботи проводяться під час діагностики ходової
Під час огляду ходовий майстер повинен оцінити роботу гальмівної системи, амортизаторів, підшипників, підвіски, кермового вузла, пильовиків, пружини, кульових, важелів, опорного механізму. Оцінюється функціонал всіх складових, проводиться тестування після, якщо для ходової він необхідний.
?Як визначити несправність ходової
Фахівці виділяють кілька ознак, які свідчать про серйозні несправності ходового авто. Серед таких: розгойдування машини під час поворотів, підвищена вібрація, виникнення сторонніх звуків при пересуванні (особливо бездоріжжям), сильний скрип під час гальмування, відведення машини в бік при русі.
?Чому за діагностикою слід звертатися до фахівців
Як і будь-яка передпродажна або планова діагностика авто, оцінка ходової повинна проводитися майстром. У роботі спеціалістів автосервісу Oiler використовуються спеціальні інструменти, обладнання, у тому числі комп'ютерні стенди, оскільки в більшості випадків визначити поломки візуально або відчуття неможливо.
Повернутися назад

Також читайте

Magnat Auto

12 Березня 2023

10 років вдосконалення MAGNAT auto: іс...

Друзі, раді повідомити, що наша компанія "Магнат Авто" відзначає своє 10-річчя! На честь цієї п...

Детальніше
Magnat Auto

10 Березня 2023

10 років вдосконалення Магнат Авто

10 років для нас - великий період, тому що за ці роки з нами трапилася велика кількість подій і...

Детальніше

Записатись на Сервіс