Загрузка...

08 Січня 2019

Різниця між бюджетними і шинами преміум-класу

Теги: Шини , Порівняння , Огляди

Купуючи ту чи іншу продукцію, споживач часто запитує себе, що ж краще: заощадити або все ж заплатити більше, але отримати якісну річ? Ця дилема особливо знайома автомобілістам, вимушеним часто міняти безліч автомобільних гаджетів або деталей. А ціни на автомобільну продукцію часто «кусаються». Особливо це стосується шин. Останнім часом з'явилася тенденція купувати ті з них, які відносяться до економ-класу. І її не назвеш позитивною. Але, щоб не бути голослівними, зробимо невеликий огляд і розповімо, як проводилися випробування шин, що відносяться до різної цінової категорії.

Почнемо з так званих бюджетних шин, на які багато задивляються, адже вартість їх набагато нижче, ніж у «елітних» шин. Але дешевизна - точно не гарант хорошого матеріалу. Наведемо результати тестування і спробуємо все-таки відповісти на питання: а чи варто економити на такому товарі, як автомобільні шини?
1

Порівняльне тестування покришок різної цінової категорії

З чого почалося випробування? Була створена певна ділянка для проведення тест-драйву. Машина рухалася по колу на досить високій швидкості, а саме дорожнє покриття було заздалегідь полито водою, щоб відтворити ситуацію, коли погані погодні умови можуть негативно вплинути на технічні характеристики придбаних шин.

1

Найпершим було обрано автошини від китайського виробника.

Даний зразок не витримав випробування вже в перші ж хвилини керування автомобілем. Нещасний транспортний засіб заносило на слизькій дорозі, кермо майже не слухалося водія, а зчеплення ніби не було і зовсім.

На жвавій автостраді подібні викрутаси точно приведуть до аварії і вельми сумного результату.

Інші бюджетні моделі теж стійкістю і хорошими ходовими характеристиками не порадували. Невисока якість гуми, неможливість правильно управляти автомобілем - на наших дорогах економія легко може коштувати життя з подібними покришками. Ви все ще хочете економити? До того ж тестові випробування шин, що відносяться до преміум -класу обійшлися без виникнення форс-мажорних ситуацій на випробуваній ділянці.

1

Даний випробувальний сектор також імітував ситуацію з кільцевою дорогою і погані погодні умови. Але керувати машиною було не в приклад простіше. Водій міг різко загальмувати на досить великій швидкості і його майже не заносило. Не було проблем зі зчепленням, хід автомобільного засобу був досить рівним.

Все ж за якісний матеріал варто заплатити будь-яку суму, навіть якщо ви вважаєте її захмарною. Купуючи покришки таких світових виробників як Michelin, а також Goodyear і не менш знаменитих компаній на кшталт, Bridgestone або Continental, ви гарантовано станете володарем товару, який вже тестувався перед продажем і зроблений з високоякісної гуми, що володіє великим запасом міцності. Подібне «елітне взуття» для «вашого залізного звіра» допоможе зберегти спокій і стійкість на дорозі навіть в умовах сильної негоди або при перетині так званого бездоріжжя.

Давайте не будемо економити на шинах!

Перерахуємо ще декілька доводів на користь «елітних» шин:

  • Продукція тестується, ще й по кілька разів. На закордонних підприємствах строгий контроль за процесом виробництва, повинні бути дотримані всі необхідні стандарти. Робітник працює не тільки заради зарплати, а й заради підтримки репутації фірми. І всі недоліки, зафіксовані при тестуванні продукту, виносяться на обговорення і виправляються в найкоротші терміни.
  • Бюджетні шини - продукт масового виробництва. Вони - джерело прибутку і що там станеться надалі, мало цікавить творців дешевих покришок. Ви можете постраждати, але збиток вам ніхто не відшкодує. Самі вибрали, самі купили - які можуть бути претензії?
  • Так, бюджетні шини можуть бути ідентичні моделям преміум - класу зовнішнім виглядом і навіть візерунком на протекторі, але вони лише якісні підробки. Їх гума швидко зноситься і знову доведеться купувати нові. І знову, сума, отримана в результаті, якщо порахувати всі витрати, приголомшить будь-якого автовласника. Сумнівна економія виходить, чи не так?
  • Чим краще покришка, тим вона багатофункціональніша. Покришки від брендових виробників порадують вас і дизайном, і технічними характеристиками. У шин, що відносяться до бюджетної категорії, одна з позитивних властивостей не зможе компенсувати недоліки  деталей в технічному плані. Наприклад, навіть якщо гума, з якої зроблена недорога покришка, буде зносостійкою, вона може розчарувати в плані управління автомобілем. На розмитій весняній або осінній автостраді ваш транспортний засіб точно буде заносити. Знову таки можливі проблеми зі зчепленням.

Звичайно, завжди вибір за споживачем. Ваше життя - ваші правила. Але людина, на відміну від кішок, не володіє дев'ятьма життями. Щоб потім не шкодувати про зроблений вибір, гарненько зважте всі за і проти. При бажанні можна піти на компроміс, вибираючи між гарантіями якості та ціною. Ви завжди можете придбати старі шини, але преміум класу. В цьому випадку потрібно вибирати покришки з найменш коротким терміном використання.

А для любителів золотої середини є в продажу шини так званого середнього класу. Там і якість непогана, і ціна помірна. Правда, їх вибір не такий великий. Але знайти можна.

Шинний центр в Чернівцях "Магнат Авто" більше 5 років займається підбором та встановленням високоякісних шин від відомих виробників. Ви завжди можете прокунсультуватись у наших спеціалістів, ознайомитись із тестами виробників та отримати вичерпну інформацію стосовно підбору та експлуатації шин.

І під кінець дамо пораду: економія розумна тільки тоді, коли і правда може принести якусь вигоду. Економлячи на шинах, ви ризикуєте потрапити в форс-мажорні обставини та отримати значну шкоду своєму здоров'ю.

 

Повернутися назад

Також читайте

Magnat Auto

24 Червня 2022

Діагностика ходової частини в Чернівця...

Шановні клієнти СТО Магнат Авто, раді повідомити, що ми створили онлайн запис діагностики ходов...

Детальніше
Magnat Auto

03 Червня 2022

Ремонт ходової частини

Сучасні автомобільні підвіски це складні конструкції, які містять електричні, механічні, гідрав...

Детальніше

Записатись на Сервіс