Загрузка...

15 Липня 2022

Автословник: що таке люфт-детектор?

Теги: Автословник , СТО Магнат Авто

При несправності ходової частини часто можна почути різні звуки при переїзді нерівностей чи ям. Це свідчить про те, що час звернутись в СТО Магнат Авто для діагностики ходової частини. Час, коли перевірка ходової виконувалась молотком та ломом вже давано минув. Справді якісну перевірку виконують за допомогою професійного обладнання. До такого обладнання належать:

 

  • Діагностчні лінії
  • Роликові стенди
  • Люфт детектори
  • Стенди перевірки амортизаторів


На СТО Магнат Авто ми активно використовуємо люфт детектор, що дає нам можливість точно продіагностувати авто та зекономити час клієнта.Що таке люфт детектор?


Люфт детектор - це діагностичне обладнання, призначене для визначення стану елементів підвіски та системи кермування. Під час перевірки визначається стан підшипників в маточині, кульових опор, сайлентблоків та кермових тяг (шарнірів). Крім цього, перевірка на люфт детекторі дає можливість визначити ослаблення втулкових з’єднань.


Принцип дії люфт детектора полягає в імітації навантажень на підвіску під час реального руху автомобіля по дорозі. Автомобіль фіксується на стенді, після чого майстер за допомогою пульта керування вмикає рухомі пластини та по черзі обирає необхідні режими діагностування. Пластини рухаються по горизонталі вперед-назад і вліво-вправо, а також по вертикалі, чим імітуються ударні навантаження, що виникають під час руху по нерівних дорожніх покриттях. В той самий час майстер уважно оглядає всі компоненти підвіски і вносить дані в діагностичний бланк з результатами перевірки, який передається клієнту.


Переваги використання люфт детектора:

  1. економія часу на діагностику
  2. якість і точність діагностики
  3. доступна вартість

Діагностика на люфт детекторі займає лише 15-30 хвилин. На СТО Магнат Авто ви можете одразу усунути несправності та виконати заміну необхідних запчастин. Записуйтесь онлайн на діагностику ходової частини в Чернівцях!

Повернутися назад

Також читайте

Magnat Auto

02 Листопада 2022

Заміна акумулятора з виїздом в Чернівц...

Часто трапляється, що акумулятор виходить з ладу в той момент, коли цього не очікуєш. Акумулято...

Детальніше
Magnat Auto

01 Листопада 2022

Чистка клапана EGR в Чернівцях

Турбота про екологію - це те, над чим працюють автовиробники вже декілька десятиліть. Всі новіт...

Детальніше

Записатись на Сервіс