Загрузка...

16 Травня 2023

Антибактеріальна чистка кондиціонера в автомобілі | СТО Магнат Авто

Система кондиціонування повітря автомобіля може накопичувати бактерії, які можуть завдати шкоди як вашому кондиціонеру, так і вашому здоров’ю. Через відсутність належного технічного обслуговування в кондиціонері вашого автомобіля можуть розвиватись цвіль, грибки та мікроорганізми. 

Цвіль є звичайними джерелами бактерій у кондиціонері вашого автомобіля. Вона розвивається через вологість (спричинену конденсацією, вогкістю або будь-яким витоком води всередині автомобіля) і відсутність потоку свіжого повітря. Кондиціонер стає розсадником цвілі, особливо коли він увімкнений.


Ознаки того, що в кондиціонері вашого автомобіля є бактерії

Якщо з моменту обслуговування кондиціонеру пройшло більше року, то існує велика ймовірність того, що система може бути забруднена. Зверніть увагу на такі ознаки, щоб дізнатися, чи потрібна кондиціонеру вашого автомобіля антибактеріальна очистка.


Неприємний запах


Неприємний запах у системі кондиціонування повітря є найпоширенішим симптомом того, що система забруднена і в ній розмножилися бактерії. Це пов’язано з тим, що повітря, яке проходить через випарник, несе деякі бактеріальні частинки перед тим, як потрапити в салон автомобіля через вентиляційні отвори. Це викликає неприємний запах, який циркулює, коли ви вмикаєте кондиціонер.


Відсутність подачі холодного повітря з вентиляційних отворів кондиціонера


Хоча це також може бути симптомом того, що потрібна
заправка кондиціонера  фреоном, це також може вказувати на те, що повітряний фільтр забруднений і потребує очищення. Бруд, який накопичується в повітряному фільтрі може спричинити утворення цвілі, особливо під час впливу вологи. Якщо повітряний фільтр забитий або забруднений, він може перешкоджати подачі повітря через вентиляційний отвір.


Поширені проблеми зі здоров’ям, спричинені бактеріями в кондиціонері вашого автомобіля


Кондиціонер вашого автомобіля накопичує бактерії, коли повітря, яке потрапляє в автомобіль через випарник і вентиляційні отвори кондиціонера, переносить цвіль і частинки бактерій. Перебуваючи всередині автомобіля з увімкненим кондиціонером і закритими вікнами, ви будете вдихати повітря, яке виходить із вентиляційних отворів кондиціонера. Це означає, що ви також будете вдихати бактерії через повітря. Це може спричинити кілька проблем зі здоров’ям – від незначних головних болів до більш серйозних проблем, таких як алергічні реакції.


Які проблеми зі здоров’ям може спричинити забруднена система кондиціонування: 

  • Головний біль і сонливість

Якщо ви відчуваєте головний біль у салоні автомобіля, це може бути спричинено браком чистого повітря. Вдихання брудного повітря з пліснявою також може викликати втому, сонливість і навіть підвищення артеріального тиску.

  • Закладений ніс або застуда

Якщо ви помітили, що ваш ніс легко закладається, стає сухим або закладеним під час подорожі в автомобілі, це означає, що ваш кондиціонер не забезпечує циркуляцію чистого повітря. Бактерії також можуть викликати симптоми, схожі на застуду.

  • Алергічні реакції, такі як чхання або кашель

Чхання та кашель є ще двома поширеними факторами здоров’я, спричиненими цвіллю у вашому кондиціонері. Люди з надзвичайною алергією на цвіль можуть відчувати труднощі з диханням.

  • Бактеріальні інфекції

Бактерії можуть викликати різні типи інфекцій. Симптоми інфекцій включають сухість або свербіж шкіри, лихоманку, кашель та інші більш серйозні респіраторні проблеми.


Як проводиться антибактеріальна чистка кондиціонера в Чернівцях?

Антибактеріальна чистка кондиціонера в автомобілі виконується за допомогою спеціального професійного обладнання, що забезпечує ефективне очищення системи. Одним з ключових елементів обладнання є машина для промивання кондиціонера, яка здатна проникати у всі кути і отвори системи, що гарантує повне видалення забруднень та бактерій. 

Чистка автомобільного кондиціонера проводиться в декілька етапів: 


  1. Огляд та діагностика. Перед початком робіт проводиться огляд та діагностика на можливі проблеми, такі як: перевірка тиску, аналіз герметичності, візуальний стан системи. 
  2. Видалення бруду та бактерій. Перший етап антибактеріальної чистки полягає у видаленні бруду, пилу, а також накопичених бактерій у системі кондиціонування. Це здійснюється шляхом розбирання фільтрів і видалення їх забруднених частинок. Часто бактерії можуть накопичуватися вологих місцях, таких як фільтри, конденсатор і вентиляційні отвори.
  3. Застосування спеціальних засобів. Після видалення видимого бруду, застосовуються спеціальні антибактеріальні засоби для очищення системи кондиціонування. Засоби для чистки мають відмінні якості по нейтралізації бактерій та неприємного запаху. Вони розпилюються в систему кондиціонування і залишаються на певний час для глибокого проникнення та дезінфекції.
  4. Розхідні матеріали. Після виконання робіт по чистці рекомендується замінити фільтри, що збереже ефективність очищення на довший період. При потребі проводиться дозаправка. 

 

Антибактеріальна чистка кондиціонера в автомобілі є важливою процедурою, яка забезпечує свіжість повітря в салоні і запобігає поширенню шкідливих бактерій. Застосування спеціальних засобів та професійного обладнання дозволяє глибоко очистити систему кондиціонування і забезпечити комфортне та безпечне перебування в салоні автомобіля. 

Запишіться на антибактеріальну чистку кондиціонера в Чернівцях на СТО Магнат Авто - збережіть своє здоров'я та комфорт! 

 
Повернутися назад

Також читайте

Magnat Auto

20 Травня 2023

Майстри шиномонтажу | Школа Магнат Авт...

Школа шиномонтажу Магнат Авто продовжує навчання людей, які вирішили змінити свою професію, оно...

Детальніше
Magnat Auto

02 Травня 2023

Заміна технічних рідин в авто

Щоб зберегти ваш автомобіль у хорошому стані та продовжити його термін експлуатації, необхідно ...

Детальніше

Записатись на Сервіс